Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ hotel lobby scent diffuser machine ] αγώνας 448 προϊόντα.
Τοποθετημένος τοίχος διασκορπιστής 3000cbm αρώματος HVAC 1000ml αυτόματος
| ΟΝΟΜΑ: | aromatherapy διασκορπιστής SPA |
|---|---|
| Υλικό:: | Μέταλλο |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
Scented αναψυκτικό αέρα καφέ αρώματος μικρής περιοχής με το αργίλιο και την ήρεμη εργασία και την ισχυρή υδρονέφωση
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
110V αυτόματος HVAC μυρωδιάς διανομέας αναψυκτικών αέρα συστημάτων 300m2 ηλεκτρικός
| Τάση: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη: | 18w |
| Θόρυβος: | <30dba> |
Χρησιμοποιημένος μπαταρία διασκορπιστής αρώματος αέρα για το εγχώριο άρωμα που διαδίδεται ομοιόμορφα
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αέρα |
|---|---|
| Τύπος: | Μπαταρία που χρησιμοποιείται |
| Υλικό:: | Μέταλλο |
Ο τοίχος γραφείων τοποθετεί το διασκορπιστή αρώματος αρώματος 500ml 600cbm
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αρώματος |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 500ml |
Ο τοίχος τοποθετεί τον ηλεκτρικό διασκορπιστή αρώματος μυρωδιών 1000m3 αργιλίου
| Τύπος: | Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| εγκαταστήστε: | ο τοίχος τοποθετεί |
Washroom πλαστική αυτόματη μηχανή διανομέων αναψυκτικών αέρα με τον ανεμιστήρα χρονομέτρων και εσωτερικών
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
Ηλεκτρικός Aromatherapy της PET διασκορπιστής μπουκαλιών 3W 250ml 300m3
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 3W |
Προσαρμοσμένοι σιωπηλοί διασκορπιστές HVAC Aromatherapy που εγκαθίστανται για τα καταστήματα
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |

