Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ hotel lobby scent diffuser machine ] αγώνας 447 προϊόντα.
50Ml έξοχη αθόρυβη μηχανή αέρα μυρωδιάς αεραντλιών της Ιαπωνίας με τον τηλεχειρισμό, ζωηρόχρωμο αργίλιο
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Τοίχος - mountable HVAC αρώματος ηλεκτρική μηχανή διασκορπιστών αρώματος μετάλλων διασκορπιστών μαύρη
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Αλουμίνιο Electric Fragrance Diffuser Home Scent Machine με τηλεχειριστήριο
| Ονομα: | Μηχάνημα διάχυσης αρωμάτων |
|---|---|
| Τύπος: | ΗΛΕΚΤΡΟΣΤΑΤΙΚΟ, αποσμητικό χώρου |
| Υλικό: | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
Σύστημα παράδοσης μυρωδιάς ακροφυσίων ανοξείδωτου για HVAC, ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Επιτοίχιο μηχάνημα αρώματος για το σπίτι 14W 500m3 500ml Διαχύτη αιθέριων ελαίων
| Ονομα: | διαχύτης αρώματος αέρα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Φιλικα προς το ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ |
| Χρώμα:: | Μαύρο άσπρο |
Πλαστικός διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου 3W 250ml 100m2 για την τουαλέτα
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 3W |
διασκορπιστής HVAC αρώματος ελέγχου οσμών 6000cbm 1000ml 31w
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Πλαστικοί διανομέας/διασκορπιστές αρώματος οικιακών KTV ξενοδοχείων αυτόματοι για τα ουσιαστικά πετρέλαια
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
Σιωπηλό λειτουργώντας σύστημα παράδοσης μυρωδιάς με το υλικό PP και τη ρύθμιση εργάσιμης μέρας
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
αυτόνομο ηλεκτρικό αυτόματο άρωμα Diffuserr 110V HVAC 1000m2 για το λόμπι ξενοδοχείων
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |

