Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ hotel lobby scent diffuser machine ] αγώνας 447 προϊόντα.
Πλήρως εφοδιασμένα άσπρα μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων μετάλλων/αναψυκτικό αέρα αρώματος
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
Μαύρο μέταλλο 1000 τετραγωνικά HVAC τοίχων Mountable πόδια συστημάτων παράδοσης μυρωδιάς για το ξενοδοχείο και τα καταστήματα
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
εμπορικός κεντρικός διασκορπιστής εναλλασσόμενου ρεύματος 5000m3 110V με τον ψεκαστήρα μετάλλων
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| ΑΝΤΛΙΑ: | Κατασκευασμένος στη Γερμανία |
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 3ml/hour |
Χαμηλού θορύβου ηλεκτρικός διασκορπιστής αναψυκτικών αέρα με το κουμπί αφής LCD και τη μεγάλη υδρονέφωση
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Επαγγελματικοί κρύου αέρα διασκορπιστές Aromatherapy διάχυσης ηλεκτρικοί με τη ρύθμιση επίδειξης και εργάσιμης μέρας
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Φορητός διασκορπιστής συστημάτων παράδοσης μυρωδιάς με τις ώρες ικανότητας και απασχόλησης πετρελαίου 130ml
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Αυτόματη μηχανή αναψυκτικών αέρα αργιλίου 100ml 6W 2000m3
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
100 άσπρη πλαστική 12V εμπορική μηχανή μυρωδιάς τετραγωνικών μέτρων με την αεραντλία Nidec Ιαπωνία για το λουτρό, νοσοκομείο
| Αεραντλία:: | Ιαπωνικό εμπορικό σήμα Nidec |
|---|---|
| Εγκατάσταση:: | Φορητός/τοίχος που τοποθετείται |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
Τοποθετημένη τοίχος φορητή διπλή αεραντλία συστημάτων παράδοσης μυρωδιάς διάρκεια ζωής 8000 ωρών
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 500ml |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος εγχώριου ουσιαστικού πετρελαίου μετάλλων με δύο αεραντλίες
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 500ml |

