Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ hotel lobby scent diffuser machine ] αγώνας 447 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο σύστημα παράδοσης μυρωδιάς κλιματισμού χρώματος ηλεκτρικό κεντρικό για το γραφείο
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
150ml ενσωματωμένη μικροελεγκτών μικρή μεγέθους πολυτελής μηχανή μυρωδιάς σχεδίου HVAC εμπορική
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Φορητός διασκορπιστής αρώματος αέρα αργιλίου τηλεχειρισμού κανένας θόρυβος πετρελαίου διαρροής χαμηλότερα
| Τάση:: | 12V1A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Σιωπηλοί λειτουργώντας κομψοί μορφής αγορών διασκορπιστές 500ml αρώματος λεωφόρων ηλεκτρικοί
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Ασημένιος κρύου αέρα ηλεκτρικός μικροϋπολογιστών διανομέας αναψυκτικών αέρα διάχυσης εμπορικός/διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Αυτόνομος διασκορπιστής αρώματος HVAC 1000ml αυτόματος
| ΟΝΟΜΑ: | aromatherapy διασκορπιστής SPA |
|---|---|
| Υλικό:: | Μέταλλο |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
Τοποθετημένος τοίχος διασκορπιστής 3000cbm αρώματος HVAC 1000ml αυτόματος
| ΟΝΟΜΑ: | aromatherapy διασκορπιστής SPA |
|---|---|
| Υλικό:: | Μέταλλο |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
220V ηλεκτρικός φορητός μαύρος aromatherapy διασκορπιστής δωματίων με το σύστημα HVAC για 100m2
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Αυτόνομος διασκορπιστής αρώματος 150ml εμπορικός HVAC ηλεκτρικός για μικρό διαστημικό 600cbm
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |

