Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ hotel lobby scent diffuser machine ] αγώνας 447 προϊόντα.
Eco φιλική εστιατορίων αέρα αρώματος διασκορπιστών αντλία της Ιαπωνίας τοίχων Mountable με το υλικό μετάλλων
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αέρα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Eco φιλικό |
| Υλικό:: | Μέταλλο |
Χτισμένος στον ανεμιστήρα 5000sq. Διασκορπιστής αρώματος αέρα FT 0.5L
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αέρα |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V2A |
| Δύναμη:: | 22W |
Φορητός διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου αρώματος 22W 1500CBM 500ml
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αέρα |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V2A |
| Δύναμη:: | 22W |
διασκορπιστής αρώματος αέρα 22W 500ml 1500cbm για τη μέση περιοχή
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αέρα |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V2A |
| Δύναμη:: | 22W |
Εφεδρική ασημένια μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων αργιλίου με 350ml για τα καταστήματα
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
110V επαγγελματική ασημένια μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων με Nebulizer ανοξείδωτου
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
220V ηλεκτρικοί χωρίς θόρυβο διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου μεγάλης περιοχής με 500ml, 3000 CBM
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Μεταλλικός μαύρος διαχέτης γραφείου με εξαιρετικά αθόρυβη λειτουργία και επίπεδο θορύβου 32dba
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Ρυθμίσεις χρονοδιακόπτη: | 1 ώρα/3 ώρες/6 ώρες/εκτός |
| Υλικό: | Χάλυβα |
Ασημένιο 110V ηλεκτρικό κεντρικό κλιματισμού αναψυκτικό αέρα καφέ Scented για τα καταστήματα
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Ουσιαστικός Nebulizer διασκορπιστής 6W πετρελαίου αρώματος αργιλίου
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |

