Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser machine ] αγώνας 292 προϊόντα.
μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ξενοδοχείων 8W HVAC 200m3 250ml
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ξενοδοχείων μετάλλων 35W 2000M3 500ml
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Βιώσιμος |
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
Ο τοίχος διασκορπιστών αρώματος λογότυπων HVAC συνήθειας τοποθέτησε το διασκορπιστή αρώματος ουσιαστικού πετρελαίου
| Έλεγχος υγρασίας: | Humidistat |
|---|---|
| Λειτουργία συγχρονισμού: | ΝΑΙ |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Ηλεκτρικός ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος Promotational, μέταλλο μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς 110v
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
12 τάσης χρυσή μηχανή αρώματος αέρα αργιλίου εμπορική με την επίδειξη κουμπιών LCD αφής
| ΟΝΟΜΑ: | Εμπορική μηχανή αρώματος αέρα |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
διασκορπιστής αρώματος ουσιαστικού πετρελαίου διασκορπιστών HVAC μυρωδιάς αέρα 1.8ml/H 1200CBM
| Υγιής όγκος: | < 20dba=""> |
|---|---|
| Κάλυψη: | 1200CBM |
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 0-1.8ml/hour |
Εφεδρική ασημένια μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων αργιλίου με 350ml για τα καταστήματα
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
110V επαγγελματική ασημένια μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων με Nebulizer ανοξείδωτου
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Μέσος διασκορπιστής αρώματος αέρα ακροφυσίων περιοχής 500ml 1000m2 POM
| Υλικό:: | Μέταλλο σκονών |
|---|---|
| Τάση:: | 12V1A |
| Δύναμη:: | 14W |
Κανένας φραγμών ισχυρός διασκορπιστής πετρελαίου διάσπασης σε άτομα Scented, σύστημα αρώματος Hvac ελαφρύ
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |

