Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser machine ] αγώνας 292 προϊόντα.
Bluetooth άνυδρες ουσιαστικού πετρελαίου αρώματος μηχανές μυρωδιάς αέρα ψεκασμού διασκορπιστών αυτόματες
| Συσκευασία μεταφορών: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Διάσταση: | 163*50*125mm |
| Υλικό: | Aluminum+Metal |
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς 200CBM 130ml 6W για το κοισμένος δωμάτιο
| Τύπος:: | Υγραντής στροφείων δροσερός-υδρονέφωσης |
|---|---|
| Πιστοποίηση:: | CE, RoHS |
| Παραγωγή υδρονέφωσης (γαλόνι/ημέρα):: | 12 |
1000 τετραγωνικά φορητοί εμπορικοί αρώματος πόδια παραγωγής διασκορπιστών υψηλοί/διασκορπιστής ανεμιστήρων μυρωδιάς
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
Ξενοδοχείων αέρα μυρωδιάς διασκορπιστών μηχανών σιωπηλή μηχανή αρώματος αρώματος λειτουργίας ηλεκτρική
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | σιωπηλή λειτουργία |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Ελεύθερα ανταλλακτικά |
| Διάσταση: | 163*50*125mm |
Αυτόματος μυρωδιάς διασκορπιστών μηχανών LCD επίδειξης μίνι διασκορπιστής αρώματος αέρα υδρονέφωσης ανεμιστήρων δροσερός
| Ισχύς (W): | 5 |
|---|---|
| Τάση (V): | 12 |
| Εγγύηση: | 1 χρόνος |
Μηχανή αέρα μυρωδιάς πετρελαίου μετάλλων 300cbm 500ml ακροφυσίων POM
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Μέταλλο σκονών |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
0.1ml/h ακροφύσιο αργιλίου μετάλλων μηχανών DC12V 250ml διασκορπιστών μυρωδιάς
| Δύναμη (ψ): | 5 |
|---|---|
| Τάση (β): | 12 |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς 0.5L 12V2A 1500cbm HVAC με τον ανεμιστήρα
| ΟΝΟΜΑ: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς |
|---|---|
| Ικανότητα: | 0.5L |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
μηχανή διασκορπιστών αρώματος μυρωδιάς 22W 2000cbm για το λόμπι ξενοδοχείων
| ΟΝΟΜΑ: | Εμπορική μηχανή μυρωδιάς |
|---|---|
| Υλικό:: | Μέταλλο |
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
Τοποθετημένη μηχανή διασκορπιστών αρώματος HVAC τοίχος με την κάλυψη 1500cbm
| Τύπος: | Ιονιστής αέρα |
|---|---|
| App-ελεγχόμενος: | Ναι |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |

