Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser machine ] αγώνας 292 προϊόντα.
Μηχανή διάχυσης αρωμάτων 12V 10W HVAC για εμπορική αρωματοθεραπεία
| Ισχύς: | 10W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 2-3 λίτρα |
Χαμηλού θορύβου εμπορικός διασκορπιστής μυρωδιάς, αναψυκτικό αέρα λόμπι ξενοδοχείων ηλεκτρικό για τη μεγάλη περιοχή
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Εμπορικό αργίλιο εφεδρικό 3000cbm μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς αντλιών της Γερμανίας
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
ηλεκτρική μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων μηχανών διασκορπιστών 1000m2 HVAC, σιωπηλή λειτουργώντας αντλία
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Έξοχος σιωπηλός ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος αέρα για το σπίτι, γραφείο, τηλεχειρισμός SPA
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Maxair Customized Commercial HVAC Scent System with Silent Operation for Hotel Lobby Aroma Diffusion
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
ηλεκτρικός διασκορπιστής μυρωδιάς ξενοδοχείων 150ml HVAC για τη μικρή περιοχή, μηχανή διασκορπιστών αρώματος
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Μόνος διασκορπιστής αρώματος μυρωδιάς ξενοδοχείων 22W 1500cbm 500ml στάσεων
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αέρα |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V2A |
| Δύναμη:: | 22W |
διασκορπιστής HVAC αρώματος ελέγχου οσμών 6000cbm 1000ml 31w
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Εγχώριου αρώματος ουσιαστικό πετρέλαιο διασκορπιστών αρώματος διασκορπιστών Scented συγκεντρωμένο πετρέλαιο
| Τύπος: | Φυσική γεύση & Fragrances |
|---|---|
| Χρήση:: | Διασκορπιστές αρώματος |
| Όνομα προϊόντων: | πετρέλαιο μυρωδιάς |

