Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser machine ] αγώνας 292 προϊόντα.
Νέος σχεδίου μπλε εμπορικός HVAC της Γερμανίας αργιλίου σιωπηλός διασκορπιστής αρώματος αέρα αεραντλιών
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Επιτοίχιος Επαγγελματικός Διαχύτης Αρώματος 8W 12V HVAC Σύστημα Αρωματισμού
| Ισχύς: | 8W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 100-200 ml |
130ml εμπορική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς για το δωμάτιο ύπνου τετραγωνικών μέτρων 100
| Τύπος:: | Υγραντής στροφείων δροσερός-υδρονέφωσης |
|---|---|
| Πιστοποίηση:: | CE, RoHS |
| Παραγωγή υδρονέφωσης (γαλόνι/ημέρα):: | 12 |
Επαγγελματικός διαχύτης αρωμάτων τοίχου 150ml από αλουμίνιο για συστήματα HVAC
| Ισχύς: | 8W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 150ML |
220V ηλεκτρική σιωπηλή μηχανή 3000 CBM διασκορπιστών αρώματος μεγάλης περιοχής κινηματογράφων εργασίας
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Επαγγελματική χωρίς θόρυβο μηχανή διασκορπιστών αρώματος μυρωδιάς για 1000 τετραγωνικό μέτρο
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
500Ml διασκορπιστής αρώματος αέρα αργιλίου με τον προσαρμοστή ακροφυσίων UL ανοξείδωτου
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
8W Power Silent Operation HVAC Scent System with 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Ικανότητα: | > 200 mL (>6,76 oz) |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Εξουσία: | 8W |
Τοποθετημένο PET διασκορπιστών μυρωδιάς μετάλλων αργιλίου τοίχος μπουκάλι 300m3 μηχανών 250ml
| Υλικό: | aluminum+Metal |
|---|---|
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Smart Aluminum Scent Diffuser with Bluetooth App Control 150ml Capacity 8W 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Ικανότητα: | 150 ml (5,07 oz) |
|---|---|
| Εξουσία: | 8W |
| Δυναμικό: | 12V |

