Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ aluminum home scent machine ] αγώνας 225 προϊόντα.
1000 αυτόνομη 100ml μηχανή αρώματος αέρα μπουκαλιών γυαλιού Sqft με την επίδειξη κουμπιών LCD αφής
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς μπουκαλιών πετρελαίου Alunimum 30ml για 80 τετραγωνικό μέτρο, μπλε χρώμα
| Τύπος:: | Υγραντής στροφείων δροσερός-υδρονέφωσης |
|---|---|
| Πιστοποίηση:: | CE, RoHS |
| Παραγωγή υδρονέφωσης (γαλόνι/ημέρα):: | 12 |
Χρησιμοποιημένη στάση πατωμάτων μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς ουσιαστικού πετρελαίου μπαταρία
| ΟΝΟΜΑ: | Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | Μπαταρία που χρησιμοποιείται |
Σύστημα παράδοσης μυρωδιάς ακροφυσίων ανοξείδωτου για HVAC, ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Δισκογραφικό σύστημα διάχυσης μυρωδιών για την αντλία αέρα της Ιαπωνίας
| Υλικό: | αλουμίνιο |
|---|---|
| χρώμα: | Ασημί, Μαύρο, Glod, Μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από την Ιαπωνία / 8000 ώρες διάρκεια ζωής |
Κρύου αέρα διάχυσης ζωηρόχρωμος διασκορπιστής μυρωδιάς αργιλίου ηλεκτρικός για το μεγάλο διάστημα
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Αρωματικά ουσιαστικά πετρέλαια Aromatherapy μικρής περιοχής αργιλίου 12V για το γραφείο, SPA, σπίτι
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Χωρίς θόρυβο ασημένια μηχανή αέρα μυρωδιάς, ηλεκτρικός διασκορπιστής Aromatherapy με την επιτροπή αφής
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
12 τάσης χρυσή μηχανή αρώματος αέρα αργιλίου εμπορική με την επίδειξη κουμπιών LCD αφής
| ΟΝΟΜΑ: | Εμπορική μηχανή αρώματος αέρα |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
110V επαγγελματική ασημένια μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων με Nebulizer ανοξείδωτου
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |

