Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ aluminum home scent machine ] αγώνας 225 προϊόντα.
150ml ενσωματωμένη μικροελεγκτών μικρή μεγέθους πολυτελής μηχανή μυρωδιάς σχεδίου HVAC εμπορική
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Ασημένια μηχανή διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου αργιλίου εμπορική με τη χωρίς θόρυβο και διάρκεια ζωής Loner
| Τάση:: | 220V/50HZ-60Hz |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Έξοχη σιωπηλή μηχανή διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου αργιλίου με την κάλυψη 200m3
| Χρήση αναψυκτικών αέρα: | Διάσπαση σε άτομα |
|---|---|
| Συνιστώμενο μέγεθος δωματίων (τετραγωνικά πόδια): | >400 τετράγωνος. πόδια |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Επαγγελματικό εφεδρικό μπουκάλι πετρελαίου μηχανών αέρα μυρωδιάς/μηχανών 500ml αναψυκτικών αέρα δωματίων
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Μέταλλο σκονών |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
110V μπουκάλι αργιλίου μηχανών 500ml διασκορπιστών μυρωδιάς σχεδίου HVAC μόδας
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
220V ηλεκτρικός διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής Niose ελεύθερος με 500ml, 3000 CBM εξοπλισμός μυρωδιάς
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
HVAC διασκορπιστής μυρωδιάς αργιλίου αυτόματος με την κλειδαριά 600cbm για τα καταστήματα ιματισμού
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Scented αναψυκτικό αέρα καφέ αρώματος μικρής περιοχής με το αργίλιο και την ήρεμη εργασία και την ισχυρή υδρονέφωση
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Σιωπηλή μηχανή αναψυκτικών αέρα μυρωδιάς αρώματος μηχανών διασκορπιστών εγχώριου αρώματος ψεκασμού
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |

