Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] αγώνας 238 προϊόντα.
μηχανές μυρωδιάς ξενοδοχείων 35W 500ml 2000cbm HVAC για το ξενοδοχείο
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Υγιής όγκος: | < 20dba=""> |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
12V αυτόνομος χαμηλού θορύβου διασκορπιστής αρώματος αέρα με τον ενσωματωμένο ανεμιστήρα
| Τάση:: | DC12V2A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 22W |
| Θόρυβος:: | < 35dba=""> |
Ηλεκτρικός ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος Promotational, μέταλλο μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς 110v
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Μόνη HVAC Intallation 500ml μηχανή αέρα μυρωδιάς στάσεων
| Τύπος: | μηχανή αρώματος αέρα |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Στάση μόνο |
διασκορπιστής HVAC αρώματος ελέγχου οσμών 6000cbm 1000ml 31w
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Τοποθετημένη τοίχος φορητή διπλή αεραντλία συστημάτων παράδοσης μυρωδιάς διάρκεια ζωής 8000 ωρών
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 500ml |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος εγχώριου ουσιαστικού πετρελαίου μετάλλων με δύο αεραντλίες
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 500ml |
Μαύρος διασκορπιστής αρώματος μετάλλων ήρεμος ηλεκτρικός με το ξαναγεμισμένο άρωμα και το μπουκάλι 500ml
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Ελεγχόμενη από εφαρμογή 2000 CBM κάλυψη HVAC συμβατό μυρωδιά αέρα μηχανή για εμπορικούς χώρους
| Ικανότητα: | > 200 mL |
|---|---|
| Εξουσία: | 30 W |
| Δυναμικό: | 12 V |
Αρωματική μηχανή ελεγχόμενη από εφαρμογή, συμβατή με HVAC, για εμπορική χρήση, με κάλυψη 2000 CBM
| Ικανότητα: | > 200 mL |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο, επικάλυψη σε σκόνη σιδήρου |
| Επίπεδο θορύβου: | 40 dB |

