Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ wall mounted home scent diffuser ] αγώνας 92 προϊόντα.
Εγκατασταμένος στο τοίχωμα οικιακός διασκορπιστής μυρωδιών 0,5 λίβρες 500cbm κάλυψη και χαμηλότερο από 35dB επίπεδο θορύβου για μια χαλαρωτική ατμόσφαιρα
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Installation: | Wall Mounted |
Στον τοίχο τοποθετημένος διασκορπιστής μυρωδιών μπάνιου φορητός διασκορπιστής αιθέριων ελαίων Μέγεθος 21*16*7,5 cm Μαύρο/Λευκό
| μέγιστη κατανάλωση πετρελαίου: | 1,5 ml / h ± 5% |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V |
| Άλλο όνομα: | Διασκορπιστής μυρωδιών του μπάνιου |
Στον τοίχο τοποθετημένος διασκορπιστής μυρωδιών μπάνιου, απλός και απλός διασκορπιστής αρωματοθεραπείας 20,2*8*15,5 cm
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Noise Level: | Less Than 35dB |
| Noise: | <32dba |
400 ml Ευαίσθητο διάχυτο οσμών για αιθέρια έλαια Περιοχή 500 κυβικά μέτρα Στον τοίχο τοποθετημένο διαχυτή οσμών για μπάνιο
| μέγιστη κατανάλωση πετρελαίου: | 1,5 ml / h ± 5% |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V |
| Άλλο όνομα: | Διασκορπιστής μυρωδιών του μπάνιου |
Τοποθετημένο τοίχος σύστημα 1000 μυρωδιάς HVAC τετράγωνο. Πόδ. άσπρο χρώμα περιοχής κάλυψης
| Color: | White |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Coverage Area: | 1000 Sq. Ft. |
Επιτοίχιο μηχάνημα αρώματος για το σπίτι 14W 500m3 500ml Διαχύτη αιθέριων ελαίων
| Ονομα: | διαχύτης αρώματος αέρα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Φιλικα προς το ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ |
| Χρώμα:: | Μαύρο άσπρο |
Στον τοίχο το μαύρο διαχέα αρωματικής θεραπείας εμφάνιση χρώμα μαύρο/λευκό
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Ρυθμίσεις χρονοδιακόπτη: | 1 ώρα/3 ώρες/6 ώρες/εκτός |
| Μέγεθος προϊόντος: | 65*15*14 ((Cm) |
Επικονόμενο στο τοίχωμα λευκό διασκορπιστή αρώματος με τάση 12V υπερσιωπηλός θόρυβος 32dba
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V |
| Συγκρότηση αιθέριας ελαίας: | 500 ml |
Επαγγελματικός διαχύτης αιθέριων ελαίων 250ml, επιτοίχιας τοποθέτησης, σύστημα αρωματισμού HVAC
| Ισχύς: | 8W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 100-200 ml |
Αθόρυβος επιτοίχιος επαγγελματικός διαχύτης αρωμάτων 15W, κάλυψη 1200m3
| Ισχύς: | 15W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 500 ml |

