Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ wall mounted home scent diffuser ] αγώνας 92 προϊόντα.
15W μαύρο μέταλλο αρωματική διάχυση κατανάλωση καυσίμου 2 ml/ώρα για την εξατομικευμένη μυρωδιά
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
Υψηλής κάλυψης 500 ml αρωματικός διαχέτης σε μεταλλικό περίβλημα σχεδιασμός για μαύρο / λευκό προσαρμόσιμη επιλογή
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
Διανοητικός διαχυστής ελαίου αρωματικής θεραπείας 40dBa Θόρυβος και κατανάλωση 2 ml/ώρα για μέγιστη έκταση κάλυψης 5000 κυβικών μέτρων
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 5000 κυβικά μέτρα, 1500 τετραγωνικά μέτρα, 15000 τετραγωνικά πόδια |
Μηχανή αέρα μυρωδιάς ακροφυσίων τηλεχειρισμού 300CBM 6W POM
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Διάχυση αρώματος διασκορπιστών αρώματος αέρα ανεμιστήρων 130ml Rechargable τεχνολογίας κρύου αέρα για τις τράπεζες, λιανοπωλητές
| Τάση: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 6W |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Φορητός διασκορπιστής συστημάτων παράδοσης μυρωδιάς με τις ώρες ικανότητας και απασχόλησης πετρελαίου 130ml
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Υψηλή σιωπηλή μηχανή αέρα μυρωδιάς με τον τηλεχειρισμό, ηλεκτρικός διασκορπιστής δωματίων
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Φορητή μηχανή αρώματος μυρωδιάς ακροφυσίων 6W 30ml POM
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Στρογγυλός ηλεκτρικός διασκορπιστής αναψυκτικών αέρα μορφής ασημένιος με τον προσαρμοστή UL, μηχανή μυρωδιάς αέρα
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
120ml έξοχος μακρύς σιωπηλός ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος καταστημάτων με την επίδειξη κουμπιών LCD αφής
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |

