Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ wall mounted home scent diffuser ] αγώνας 92 προϊόντα.
Πλαστικός διαχέτης αιθέριας λάδις με χαμηλό θόρυβο 32dba και ευρεία κάλυψη 500cbm
| μέγιστη κατανάλωση πετρελαίου: | 1,5 ml / h ± 5% |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V |
| Άλλο όνομα: | Διασκορπιστής μυρωδιών του μπάνιου |
400 ml Λευκός πλαστικός διασκορπιστής αρωματοθεραπείας για μπάνιο ελαφρύ και χαμηλού θορύβου
| Μέγεθος προϊόντος: | 20.2*8*15.5 ((Cm) |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 35dB |
| Τετάρτη: | 12V1A |
500 κυβικά μέτρα κάλυψη Λευκός διασκορπιστής αρώματος Προηγμένη τεχνολογία 30*22.5*10cm Μέγεθος προϊόντος
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V |
| Μέγεθος προϊόντος: | 30*22,5*10 ((Cm) |
400 ml Διαχυστές αρωματοθεραπείας με μέγιστη κατανάλωση λάδι 1,5 Ml/ H ± 5% 20, 2*8*15, 5 Cm Μέγεθος προϊόντος
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | 20.2*8*15.5 |
Οικία Ξενοδοχείο Γραφείο Αρωματική διάχυση ελαίου με μεταλλικό περίβλημα και επίπεδο θορύβου 40dBa
| Δύναμη: | 10W |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 40dba |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 1500m3,500m2,5000 τετραγωνικά |
Διανοητικός διαχέτης ελαίου αρωματικής θεραπείας με ανεμιστήρα Μέγιστη έκταση κάλυψης 5000m3
| Δύναμη: | 8W |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 40dba |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 5000m3,2000m2,20000 τ.μ. |
1000 Cbm αυτόματη scented αθόρυβη μηχανή αναψυκτικών αέρα για το σπίτι, έλεγχος υπολογιστών
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Scented αναψυκτικό αέρα καφέ αρώματος μικρής περιοχής με το αργίλιο και την ήρεμη εργασία και την ισχυρή υδρονέφωση
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
110V αυτόματος HVAC μυρωδιάς διανομέας αναψυκτικών αέρα συστημάτων 300m2 ηλεκτρικός
| Τάση: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη: | 18w |
| Θόρυβος: | <30dba> |

