Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ wall mounted home scent diffuser ] αγώνας 92 προϊόντα.
Μαύρος διαχέτης που τοποθετείται στον τοίχο θόρυβος κάτω από 35dBN Προσαρμόσιμο λογότυπο 65*15*14 cm
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Ρυθμίσεις χρονοδιακόπτη: | 1 ώρα/3 ώρες/6 ώρες/εκτός |
| Μέγεθος προϊόντος: | 65*15*14 ((Cm) |
Διευθετήσιμη ικανότητα μυρωδιάς συστημάτων 130ml μυρωδιάς Hvac υδρονέφωσης ουσιαστικού πετρελαίου
| Fragrance Intensity: | Adjustable |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Fragrance Delivery: | Mist |
Δημιουργήστε μια αναζωογονητική ατμόσφαιρα με τον εμπορικό μας διασκορπιστή μυρωδιών 12V 1A τάση και 32dba θόρυβο
| Coverage: | 500cbm |
|---|---|
| Noise: | <32dba |
| Power: | 5W |
Λευκός AC Powered HVAC Scent Diffuser 130ml Χωρητικότητα για αιθέριο έλαιο
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |
12V αυτόνομη 100ml μηχανή διασκορπιστών εγχώριας μυρωδιάς ικανότητας ζωηρόχρωμη για το σύστημα ελέγχου μυρωδιών
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Έλεγχος εφαρμογών τηλεφώνου Home Scent Machine Διαχύτης αιθέριων ελαίων αρώματος επί τοίχου
| Θόρυβος: | <36db |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΚΕΝΤΡΙΚΟ, επιτραπέζιο, επιτοίχιο |
| υλικό: | αλουμίνιο + μέταλλο |
HVAC διασκορπιστής μυρωδιάς αργιλίου αυτόματος με την κλειδαριά 600cbm για τα καταστήματα ιματισμού
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Τοποθετημένη μηχανή διασκορπιστών αρώματος HVAC τοίχος με την κάλυψη 1500cbm
| Τύπος: | Ιονιστής αέρα |
|---|---|
| App-ελεγχόμενος: | Ναι |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Τοποθετημένος τοίχος διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου Hvac/ξαναγεμισμένες μηχανές μυρωδιάς Hvac μπουκαλιών 150ml
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Άσπρο μετάλλων σύστημα παράδοσης μυρωδιάς Hvac τοίχων mountable με την κλειδαριά και το ξαναγεμισμένο μπουκάλι πετρελαίου
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |

