Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ rechargeable waterless air diffuser ] αγώνας 42 προϊόντα.
20sqm άνυδρο άρωμα BPA αυτοκινήτων διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου Nebulizing ελεύθερο
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 5V 1A |
|---|---|
| ενσωματωμένη μπαταρία λίθιου: | 2000mah |
| χρώμα: | Κόκκινος |
Άνυδρο Nebulizer Aromatherapy υγραντών διασκορπιστών USB PBT
| Λειτουργία: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο, ξενοδοχείο, οικογένεια |
| Υλικό: | PP, PBT |
Λίθιου μπαταριών PBT ουσιαστικό πετρέλαιο διασκορπιστών 1.5w αυτοκινήτων αρωματικό
| Υλικό: | PP, PBT |
|---|---|
| Τύπος: | Αεραντλία |
| Δύναμη: | 1.5W |
Humidification άνυδρο Nebulizer 80sqm Aromatherapy αεραντλιών
| Χρόνος απασχόλησης Maxing: | 80 ώρες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο, ξενοδοχείο, οικογένεια |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Μετακινούμενη άνυδρη μπαταρία διασκορπιστών 2000mAh αρώματος αυτοκινήτων που χρησιμοποιείται
| Χρώμα: | Σκούρο πράσινο |
|---|---|
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 5V 1A |
| Βάρος προϊόντων: | 340g |
Μηχανή αρωματικού λαδιού χωρίς νερό 4000 mAh Μηχανή οικιακού αρώματος 100 τ.μ.
| Μπαταρία λιθίου: | 4000 mAH |
|---|---|
| Καθαρό βάρος: | 670 γρ |
| Μέγιστη Αντοχή: | περίπου 250H/60 ημέρες |
Επανακαταλογηστέος Nebulizer 100mA αυτοκινήτων PBT 1.5W Usb άνυδρος διασκορπιστής πετρελαίου μυρωδιάς αρώματος
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | PP + PBT +ALUMINUM |
Υπερηχητικός διασκορπιστής 2000mAh αρώματος αργιλίου PP PBT
| Λειτουργία: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Διάσταση L*W*H: | Φ68*108mm |
| Χτίστε - στην μπαταρία: | ναι |
Υπερηχητικός διασκορπιστής 1.5W αρώματος αυτοκινήτων 10ml για τον αέρα Aromatherapy
| Λειτουργία: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Διάσταση L*W*H: | Φ68*108mm |
| Χτίστε - στην μπαταρία: | ναι |
1.5W φορητός διασκορπιστής αρώματος PP PBT 10ml για το ουσιαστικό πετρέλαιο
| Χτίστε - στην μπαταρία: | Ναι |
|---|---|
| Διάσταση L*W*H: | Φ68*108mm |
| Μπουκάλι ξαναγεμισμάτων: | 10ml |

