Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ rechargeable waterless air diffuser ] αγώνας 42 προϊόντα.
1.5W Nebulizer PBT αυτοκινήτων πετρελαίου μυρωδιάς άνυδρο αργίλιο επανακαταλογηστέο
| Ονομασία προϊόντος: | Διαχύτης αρώματος αυτοκινήτου |
|---|---|
| Τύπος: | Αντλία αέρα |
| Λειτουργία: | Υγρασία + Αρωματοθεραπεία |
Επανακαταλογηστέο 2000mAh Nebulizer ουσιαστικού πετρελαίου USB άνυδρο
| Χρώμα: | κίτρινος |
|---|---|
| Νόμισμα εργασίας: | 100mA |
| ενσωματωμένη μπαταρία λίθιου: | 2000mah |
Άνυδρο Nebulizer 100mA ουσιαστικού πετρελαίου αρώματος 0.1ml/H άνυδρο
| Όνομα προϊόντων: | Επανακαταλογηστέος διασκορπιστής αρώματος αυτοκινήτων |
|---|---|
| Ικανότητα: | 10-50ml |
| Τύπος: | Αεραντλία |
Nebulizer αρώματος PP PBT άνυδρη επαναφορτιζόμενη μπαταρία DC5V
| Όνομα προϊόντων: | Διασκορπιστής αυτοκινήτων USB |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρυσός |
| Βάρος προϊόντων: | 340g |
Μηχανή οικιακής μυρωδιάς χωρίς νερό Aromatherapy Essential Oil Nebulizing Diffuser 2000mAh
| Χρώμα: | ΛΕΥΚΟ |
|---|---|
| Βάρος προϊόντος: | 260 γρ |
| Τάση: | DC 5V 1A |
Επανακαταλογηστέος διασκορπιστής PP PBT 10ml αρωμάτων μπαταριών άνυδρος οργανικός
| Υλικό: | PP, PBT, αργίλιο |
|---|---|
| Λειτουργία: | Humidification+ Aromatherapy |
| Βάρος προϊόντων: | 340g |
Nebulizer ουσιαστικού πετρελαίου 1.5w 20ml άνυδρο κράμα αργιλίου
| Βάρος προϊόντων: | 340g |
|---|---|
| Χρόνος απασχόλησης Maxing: | 80 ώρες |
| Χρώμα: | Ασήμι |
Επανακαταλογηστέα Nebulizer αρώματος μπαταριών PBT άνυδρη αεραντλία 1.5w
| Λειτουργία: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Χρόνος απασχόλησης Maxing: | 80 ώρες |
| Υλικό: | PP, PBT |
Άνυδρο Nebulizer 2000mAh διασκορπιστών Aromatherapy USB
| ενσωματωμένη μπαταρία λίθιου: | 2000mAh |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5w |
| Εφαρμόσιμη περιοχή: | 20-80 sqm |
2000mAh άνυδρος διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου αυτοκινήτων επανακαταλογηστέος
| Βάρος προϊόντων: | 340g |
|---|---|
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 5V 1A |
| ενσωματωμένη μπαταρία λίθιου: | 2000mah |

