Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ rechargeable waterless air diffuser ] αγώνας 42 προϊόντα.
Διασκορπιστής μίνι USB αρώματος αυτοκινήτων PBT Aromatherapy 80sqm
| Τύπος: | Αεραντλία |
|---|---|
| Υλικό: | PP, PBT |
| Δύναμη: | 1.5w |
Ιονικό αυτοκίνητο διασκορπιστών USB ουσιαστικού πετρελαίου μπαταριών 1.5w λίθιου άνυδρο
| Όνομα προϊόντων: | Διασκορπιστής αρώματος αυτοκινήτων |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό + γυαλί |
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
διασκορπιστής μίνι USB αρώματος ουσιαστικού πετρελαίου 1.5w 2000mAh για το αυτοκίνητο
| ενσωματωμένη μπαταρία λίθιου: | 2000mah |
|---|---|
| Λειτουργία: | Humidification+ Aromatherapy |
| Βάρος προϊόντων: | 340g |
Επανακαταλογηστέο άνυδρο Nebulizer 10ml ουσιαστικού πετρελαίου αργίλιο USB
| Μπουκάλι ξαναγεμισμάτων: | 10ml |
|---|---|
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 0.1ml/hour |
| Τύπος: | Αεραντλία |
Άνυδρη μπαταρία Usb διασκορπιστών αρώματος αυτοκινήτων PP 2000mAh
| ενσωματωμένη μπαταρία λίθιου: | 2000mAh |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Τάση: | 5V |
Nebulizer PP PBT άνυδρη επαναφορτιζόμενη μπαταρία 1.5W διασκορπιστών πετρελαίου μυρωδιάς
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
διασκορπιστής άνυδρο 1.5w Aromatherapy πετρελαίου 2000mAh Nebulizing
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα USB 5V 1A (παραγωγή DC5V/1000MA) |
| Βάρος προϊόντων: | 340g |
διασκορπιστής αρώματος αυτοκινήτων 0.1ml/H 100mA άνυδρος για το ουσιαστικό πετρέλαιο
| Εφαρμογή: | αυτοκίνητο, γραφείο, σπίτι, γιόγκα, SPA, ταξίδι |
|---|---|
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 5V 1A |
| Βάρος προϊόντων: | 340g |
Κατοχυρωμένη με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας μηχανή κοιλότητα αέρα μυρωδιάς PBT επανακαταλογηστέα DC5V
| Όνομα προϊόντων: | διασκορπιστής αρώματος |
|---|---|
| Χρόνος απασχόλησης Maxing: | 250 ώρες |
| Θόρυβος: | λιγότερο από 30dB |
Άνυδρος υπερηχητικός υγραντής USB επανακαταλογηστέο 2000mAh αυτοκινήτων
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι |
|---|---|
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 5V 1A |
| Βάρος προϊόντων: | 340g |

