Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ professional scent diffuser ] αγώνας 277 προϊόντα.
Scented μηχανή 300m3 διασκορπιστών πετρελαίου λουτρών 8W 150ml ξενοδοχείων
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Θόρυβος: | <30dba> |
| Κάλυψη: | 1000 τετραγωνικά πόδια |
Commercial 16,90oz Aroma Scent Oil Hotel Collection Fragrance Oil For Scent Diffuser
| Τύπος: | Φυσική γεύση & Fragrances |
|---|---|
| Χρήση:: | Διασκορπιστές αρώματος |
| Όνομα προϊόντων: | πετρέλαιο μυρωδιάς |
Ελεύθερο ουσιαστικό πετρέλαιο shangri-Λα Aromatherapy πετρελαίου μυρωδιάς αρώματος δειγμάτων για το διασκορπιστή μυρωδιάς
| Τύπος: | Φυσική γεύση & Fragrances |
|---|---|
| Χρήση:: | Διασκορπιστές αρώματος |
| Όνομα προϊόντων: | πετρέλαιο μυρωδιάς |
110V ασημένια μηχανή αέρα μυρωδιάς ξενοδοχείων 150ml επαγγελματική για μικρό διαστημικό 600cbm
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Φυσικό άνυδρο μαγικό ουσιαστικό πετρέλαιο 24K για το διασκορπιστή αρώματος
| Τύπος: | Φυσική γεύση & Fragrances |
|---|---|
| Χρήση:: | Διασκορπιστές αρώματος |
| Όνομα προϊόντων: | πετρέλαιο μυρωδιάς |
Μηχανή/Ati αέρα μυρωδιάς μικρής περιοχής - ηλεκτρικός διασκορπιστής μυρωδιάς διάβρωσης για τον έλεγχο οσμών λουτρών
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
Ηλεκτρική μηχανή αέρα μυρωδιάς στάσεων μόνη, διασκορπιστής μυρωδιάς αρώματος για το διασκορπίζοντας άρωμα συστημάτων HVAC
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
UL ο προσαρμοστής UV τελειώνει την πλαστική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς για τις μικρές λιανικές εξόδους
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
Άσπρη πλαστική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ελέγχου οσμών αεραντλιών της Ιαπωνίας Nidec
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
1000CBM το ακροφύσιο ψεκαστήρων μηχανών διασκορπιστών αρώματος συνδέει με το σύστημα HVAC
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Τύπος: | διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου |
| Υγιής όγκος: | < 25dba=""> |

