Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ professional scent diffuser ] αγώνας 277 προϊόντα.
3000cbm Coverage 220V HVAC Scent System with Hotel Usage Commercial Scent Diffuser Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Excelair HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years Scent Diffuser Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 50W |
50W 25dba HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle for Large Commercial Spaces
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
5000m3 Coverage 220V Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Central Air Conditioning Scent System
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Επίπεδο θορύβου: | < 32dba |
Άνυδρο επανακαταλογηστέο διπλό ακροφύσιο 100sqm διασκορπιστών 4000mAh μυρωδιάς αέρα
| Θόρυβος: | λιγότερο από 30dB |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη περιοχή: | 50-100sqm |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Washable επανακαταλογηστέος άνυδρος μηχανών 100sqm διασκορπιστών μυρωδιάς ακροφυσίων
| Χρόνος απασχόλησης Maxing: | 250 ώρες |
|---|---|
| Υλικό: | PP, αργίλιο |
| Θόρυβος: | λιγότερο από 30dB |
Professional 5L Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with Timing Function and Adjustable Fragrance Density for Commercial Use
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
2025 Νέα Άφιξη Μικρής Περιοχής Αρωματοθεραπεία Χωρίς Νερό Επιτραπέζια Ηλεκτρική Συσκευή Διάχυσης Αρωμάτων Ελαφριά Αθόρυβη Συσκευή Διάχυσης Αρωμάτων
| Ελεγχόμενη από εφαρμογή: | Ναί |
|---|---|
| Ικανότητα: | 101–200 mL |
| Εφαρμογή: | Οικιακό, Εμπορικό, Γκαράζ, RV, Υπαίθριος, SPA, Τουαλέτα, Ξενοδοχείο, Αυτοκίνητο |
Δωρεάν δείγμα Αρωματικού Ελαίου Αρωματικό Έλαιο Σαγκρί-Λα Αρωματική Θεραπεία Αιθέριου Ελαίου Σετ για Διασκορπιστή Αρωμάτων
| EINECS: | 289-995-2 |
|---|---|
| Βαθμός: | Άρωμα Βαθμού Γ |
| πρώτη ύλη: | Ελαιο |
500ML 5L 10L 20L Hotel Collection Fragrance Oil For Scent Diffuser
| Τύπος: | Φυσική γεύση & Fragrances |
|---|---|
| Χρήση: | Διασκορπιστές αρώματος |
| Όνομα προϊόντων: | διαχύτης αρωμάτων |

