Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ professional scent diffuser ] αγώνας 277 προϊόντα.
Χονδρική Μηχανή Αρώματος 500ML Χωρητικότητας 12V Τάσης με Κάλυψη 500CBM για Μεγάλους Χώρους
| παραγωγή υδρονέφωσης: | 1000 γαλόνια/ημέρα |
|---|---|
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller |
| Ικανότητα: | 500 ml |
Νανοτεχνολογίας τοποθετημένη τοίχος μηχανή εφεδρικό 15W διασκορπιστών μυρωδιάς μετάλλων έξοχη
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
Επαγγελματική μυρωδιάς αέρα μηχανή αναψυκτικών αέρα μηχανών αυτόματη για τη μεγάλη περιοχή
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Επιλογή τηλεχειρισμού μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς συστημάτων Diffussion μυρωδιάς με τον ανεμιστήρα άμεσο
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου 1.5ml/H 15W 600cbm με την αεραντλία
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| Τάση: | 12V1A |
Μηχανή αρωματισμού που τοποθετείται στον τοίχο με κάλυψη 300CBM και σιωπηλή λειτουργία για διάχυση αιθέριας λάδι
| Ικανότητα: | 250 ml |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 36 dB |
| Εξουσία: | 5W |
Αυτόματος διασκορπιστής μυρωδιάς ανεμιστήρων ηλεκτρικός για Gyms και κανένα έχον διαρροή nebulizer ανοξείδωτου πετρελαίου
| Τάση:: | DC12V2A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 22W |
| Θόρυβος:: | < 35dba=""> |
300cbm ηλεκτρική μηχανή αέρα εγχώριας μυρωδιάς, μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς HVAC
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
Εμπορικοί αρωματικοί διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου διασκορπιστών μυρωδιάς για το γραφείο, SPA, εγχώρια χρήση
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Ηλεκτρική αντλία της Ιαπωνίας διασκορπιστών μυρωδιάς εγχώριας ασημένια μεγάλης περιοχής για το διαμέρισμα
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |

