Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ professional scent diffuser ] αγώνας 277 προϊόντα.
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς κουμπιών 6W 130ml 300cbm αφής αργιλίου
| Χρώμα:: | Glod/ασήμι/μπλε |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle, 20,000 Hours Lifespan Pump, and Cold-air Diffusion Aroma Diffuser Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Επαγγελματικό Μηχάνημα Διάχυσης Αρώματος 500ml Χωρητικότητας 12V Τάσης 1500CBM Κάλυψης για Μεγάλους Χώρους
| παραγωγή υδρονέφωσης: | 1000 γαλόνια/ημέρα |
|---|---|
| Ικανότητα: | 500 ml |
| Επίπεδο θορύβου: | < 36 dB |
1000square φορητή μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ποδιών 6W 12V1A για το σπίτι
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Electric Commercial Aroma Diffuser HVAC Scent Diffuser with Less Than 25dba Noise 3ml/Hour Oil Consumption for Hotel Usage
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Επαγγελματικός διασκορπιστής μυρωδιάς λόμπι ξενοδοχείων για το μαύρο υλικό μετάλλων μεγάλης περιεκτικότητας 1000ml αμερικανικών αγορών
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
1000ml μαύρο μέταλλο Diffuer μυρωδιάς μεγάλης περιοχής τοίχων Mountable HVAC
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
50W Power Low Noise Cold-air Diffusion HVAC Scent Diffuser Aroma Diffusion System for Large Areas
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
5L Oil Capacity Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Low Noise <25dba for Large Area Aroma Diffusion
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
Τοποθετημένο PET διασκορπιστών μυρωδιάς μετάλλων αργιλίου τοίχος μπουκάλι 300m3 μηχανών 250ml
| Υλικό: | aluminum+Metal |
|---|---|
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |

