Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ office scent diffuser machine ] αγώνας 355 προϊόντα.
5 Ομάδες Χρονοδιακόπτης Ρυθμίσεις Ξενοδοχείο Μυρωτή μηχανή, 120 ml Μυρωτική χωρητικότητα Αερο αρωματική μηχανή
| Μέγεθος: | 71*45*38cm |
|---|---|
| Εργασιακό χρόνο: | 5 Ομάδες Ρυθμιστής ρυθμίσεων |
| Βάρος: | 1,8 κιλά |
Μηχανή μυρωδιού αλουμινίου, διαχέτης αρωματικού ελαίου με ρύθμιση χρονοδιακόπτη 1H / 3H / 6H / ON
| Κατανάλωση ενέργειας: | 5W |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Δυνατότητα μυρωδιού: | 120 ml |
Natural Flavor / Fragrances Hotel Collection Fragrance Oil For Scent Machine OEM ODM
| Τύπος: | Φυσική γεύση & Fragrances |
|---|---|
| Χρήση:: | Διασκορπιστές αρώματος |
| Όνομα προϊόντων: | πετρέλαιο μυρωδιάς |
Για επαγγελματική χρήση χαρούμενο άρωμα διασκορπιστών αέρα Hvac μυρωδιάς Eco φιλικό με τον τηλεχειρισμό
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE, RoHS |
| Έξοδος ομίχλης (γαλόνι / ημέρα): | 12 |
Χωρίς θόρυβο διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου 120ml μίνι aromatherapy με το κουμπί αφής
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Οι έξοχοι σιωπηλοί διασκορπιστές Aromatherapy γραφείων με το LCD επιδεικνύουν/τα συστήματα αρώματος μυρωδιάς αέρα
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Φορητή τεχνολογία διάχυσης κρύου αέρα αλουμινίου διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου Aromatherapy
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
500ml μακράς διαρκείας δείγμα πετρελαίου μηχανών μυρωδιάς ουσιαστικού πετρελαίου εγκαταστάσεων πολυτέλειας καθαρό ελεύθερο
| Τύπος: | Φυσική γεύση & Fragrances |
|---|---|
| Χρήση:: | Διασκορπιστές αρώματος |
| Όνομα προϊόντων: | πετρέλαιο μυρωδιάς |
Εγχώριου αρώματος ουσιαστικό πετρέλαιο διασκορπιστών αρώματος διασκορπιστών Scented συγκεντρωμένο πετρέλαιο
| Τύπος: | Φυσική γεύση & Fragrances |
|---|---|
| Χρήση:: | Διασκορπιστές αρώματος |
| Όνομα προϊόντων: | πετρέλαιο μυρωδιάς |
Διάχυση αρώματος διασκορπιστών αρώματος αέρα ανεμιστήρων 130ml Rechargable τεχνολογίας κρύου αέρα για τις τράπεζες, λιανοπωλητές
| Τάση: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 6W |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/ασήμι |

