Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ office scent diffuser machine ] αγώνας 355 προϊόντα.
220V ηλεκτρικοί χωρίς θόρυβο διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου μεγάλης περιοχής με 500ml, 3000 CBM
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Χρησιμοποιημένος μπαταρία διασκορπιστής αρώματος αέρα για το εγχώριο άρωμα που διαδίδεται ομοιόμορφα
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αέρα |
|---|---|
| Τύπος: | Μπαταρία που χρησιμοποιείται |
| Υλικό:: | Μέταλλο |
Αυτόνομος διασκορπιστής αρώματος 150ml εμπορικός HVAC ηλεκτρικός για μικρό διαστημικό 600cbm
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Προσαρμοσμένοι σιωπηλοί διασκορπιστές HVAC Aromatherapy που εγκαθίστανται για τα καταστήματα
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Σιωπηλοί λειτουργώντας κομψοί μορφής αγορών διασκορπιστές 500ml αρώματος λεωφόρων ηλεκτρικοί
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
110V Mountable εμπορική μηχανή μυρωδιάς τοίχων με την κλειδαριά και ξαναγεμισμένο 500ml Botttle
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Κλειδώσιμη 500ml 600cbm εμπορική μηχανή μυρωδιάς τραπεζών
| Τάση:: | 12V1A |
|---|---|
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
| ΟΝΟΜΑ: | Εμπορική μηχανή μυρωδιάς |
Εφεδρικός ασημένιος τοίχος διασκορπιστών αρώματος αργιλίου ηλεκτρικός mountable με το ξαναγεμισμένο πετρέλαιο
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Εμπορική ηλεκτρική μηχανή αρώματος αρώματος 4ml/H αυτόματη
| ΟΝΟΜΑ: | διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Υλικό:: | γυαλί |
Εμπορικά αυτόματα μηχανή αρώματος/σύστημα παράδοσης μυρωδιάς Hvac ξενοδοχείων
| ΟΝΟΜΑ: | Αυτόματη μηχανή αρώματος |
|---|---|
| Τύπος: | Εμπορικός |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |

