Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ office scent diffuser machine ] αγώνας 355 προϊόντα.
Αλουμίνιο Electric Fragrance Diffuser Home Scent Machine με τηλεχειριστήριο
| Ονομα: | Μηχάνημα διάχυσης αρωμάτων |
|---|---|
| Τύπος: | ΗΛΕΚΤΡΟΣΤΑΤΙΚΟ, αποσμητικό χώρου |
| Υλικό: | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
Προσαρμοσμένο σύστημα παράδοσης μυρωδιάς κλιματισμού χρώματος ηλεκτρικό κεντρικό για το γραφείο
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Μεταλλικός μαύρος διαχέτης γραφείου με εξαιρετικά αθόρυβη λειτουργία και επίπεδο θορύβου 32dba
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Ρυθμίσεις χρονοδιακόπτη: | 1 ώρα/3 ώρες/6 ώρες/εκτός |
| Υλικό: | Χάλυβα |
Σύστημα παράδοσης μυρωδιάς ακροφυσίων ανοξείδωτου για HVAC, ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Ασημένιο 110V ηλεκτρικό κεντρικό κλιματισμού αναψυκτικό αέρα καφέ Scented για τα καταστήματα
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Ο τοίχος γραφείων τοποθετεί το διασκορπιστή αρώματος αρώματος 500ml 600cbm
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αρώματος |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 500ml |
Φορητός διασκορπιστής αρώματος αέρα αργιλίου τηλεχειρισμού κανένας θόρυβος πετρελαίου διαρροής χαμηλότερα
| Τάση:: | 12V1A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
1000 Cbm αυτόματη scented αθόρυβη μηχανή αναψυκτικών αέρα για το σπίτι, έλεγχος υπολογιστών
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Ουσιαστικός Nebulizer διασκορπιστής 6W πετρελαίου αρώματος αργιλίου
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
220V ηλεκτρικός φορητός μαύρος aromatherapy διασκορπιστής δωματίων με το σύστημα HVAC για 100m2
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |

