Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ hotel lobby scent diffuser machine ] αγώνας 447 προϊόντα.
Εσωτερική μηχανή διασκορπιστών αρώματος μυρωδιάς μετάλλων 150ml ατμοσφαιρικής ποιότητας άσπρη για τη αίθουσα αναμονής νοσοκομείων και οδοντιάτρων
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Άσπρος τοίχος μετάλλων 500ml mountable με την αυτόματη εμπορική μηχανή μυρωδιάς κλειδαριών
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Τάση:: | 12V1A |
| Δύναμη:: | 14W |
Βιομηχανική μηχανή αέρα μυρωδιάς αρώματος ουσιαστικών πετρελαίων automization 5000CBM με το μπουκάλι ξαναγεμισμάτων 1000ml
| Υλικό:: | caoting μέταλλο σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση (β):: | 220 |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου μηχανών διασκορπιστών αρώματος αναψυκτικών αέρα HVAC ηλεκτρικός
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Το δίδυμο άσπρο μέταλλο 200 mountable μηχανή 500ml αεραντλιών αέρα μυρωδιάς τοίχων τετραγωνικών μέτρων με τον εσωτερικό ανεμιστήρα για το εμπορικό σήμα ψωνίζει
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
Μεγάλη μηχανή αέρα μυρωδιάς περιοχής 220v 4l εμπορική με τη διάχυση κρύου αέρα και το χρονόμετρο επίδειξης LCD
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Άσπρο μέταλλο 200 εφεδρική μηχανή αέρα μυρωδιάς τετραγωνικών μέτρων με τον εσωτερικό ανεμιστήρα
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
Αποσπάσιμος διασκορπιστής 80sqm DC5V 1A αρώματος μυρωδιάς αργιλίου ακροφυσίων PBT
| Εφαρμόσιμη περιοχή: | 20-80sqm |
|---|---|
| Λειτουργία: | Humidification+ Aromatherapy |
| Ικανότητα: | 10-50ml |
Υπολογιστών γραφείου έξοχη αθόρυβη μηχανή μυρωδιάς τηλεχειρισμού εμπορική με το ακροφύσιο POM
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Έξοχος ήρεμος διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου μηχανών αέρα μυρωδιάς με τον τηλεχειρισμό και τον ψεκαστήρα της Ιαπωνίας
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |

