Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ hotel lobby scent diffuser machine ] αγώνας 447 προϊόντα.
Χωρίς θόρυβο 220V ξενοδοχείων ασημένιος ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος δωματίων λόμπι με το essetial πετρέλαιο 1000ml
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Ελεγχόμενη από εφαρμογή 2000 CBM κάλυψη HVAC συμβατό μυρωδιά αέρα μηχανή για εμπορικούς χώρους
| Ικανότητα: | > 200 mL |
|---|---|
| Εξουσία: | 30 W |
| Δυναμικό: | 12 V |
Αρωματική μηχανή ελεγχόμενη από εφαρμογή, συμβατή με HVAC, για εμπορική χρήση, με κάλυψη 2000 CBM
| Ικανότητα: | > 200 mL |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο, επικάλυψη σε σκόνη σιδήρου |
| Επίπεδο θορύβου: | 40 dB |
220V ασημένιο αργίλιο 1000 εμπορική μηχανή μυρωδιάς λόμπι ξενοδοχείων τετρ.μέτρου HVAC
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
ηλεκτρική μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων μηχανών διασκορπιστών 1000m2 HVAC, σιωπηλή λειτουργώντας αντλία
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
110V διασκορπιστής αέρα αρώματος μηχανών διασκορπιστών αρώματος χρονικού ελέγχου HVAC 7 ημερών
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-602 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
εμπορικός διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής 1000M2 4l με την αεραντλία της Ιαπωνίας για τη λεωφόρο αγορών
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
3000 CBM εμπορικές μηχανές μυρωδιάς λεωφόρων 1000ml HVAC αγορών/αυτόματος διασκορπιστής μυρωδιάς
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
100ml Αρωματική χωρητικότητα Αρωματικός διασκορπιστής Η απόλυτη εμπειρία αρωματικής θεραπείας με τάση 12V
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Material: | Plastic |
30 ml/h Μηχανή αέρα με μυρωδιά αιθέριας λάδις και συνεχές ρεύμα
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |

