Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ hotel lobby scent diffuser machine ] αγώνας 447 προϊόντα.
Διασκορπιστής αρώματος μυρωδιάς τηλεχειρισμού 300cbm 6W 130ml
| ΟΝΟΜΑ: | Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
Φορητή μηχανή αρώματος μυρωδιάς, αυτόματος ηλεκτρικός διασκορπιστής αέρα μυρωδιάς
| ΟΝΟΜΑ: | μηχανή αρώματος μυρωδιάς |
|---|---|
| Υλικό: | caoting μέταλλο σκονών |
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
Μηχανή αέρα μυρωδιάς αρώματος ουσιαστικών πετρελαίων 5000CBM Automization με το μπουκάλι ξαναγεμισμάτων 950 μιλ.
| ΟΝΟΜΑ: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς αρώματος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 5000CBM |
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
Μέση μηχανή μυρωδιάς δωματίων περιοχής, διασκορπιστής 12v2a μυρωδιάς κλιματιστικών μηχανημάτων
| ΟΝΟΜΑ: | μηχανή μυρωδιάς δωματίων |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Υλικό:: | γυαλί |
1000 τετραγωνικά φορητοί εμπορικοί αρώματος πόδια παραγωγής διασκορπιστών υψηλοί/διασκορπιστής ανεμιστήρων μυρωδιάς
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
Στάση μόνο/σύστημα μυρωδιάς HVAC, ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος με το πρόγραμμα χρονομέτρων
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
διασκορπιστής 31w αρώματος ελέγχου οσμών 5000cbm 6ml/H για το λόμπι ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Ανώτατη κατανάλωση πετρελαίου: | 6ml/H±5% |
| Τεχνολογία: | Cold-air διάχυση |
Ηλεκτρική μηχανή αέρα μυρωδιάς στάσεων μόνη, διασκορπιστής μυρωδιάς αρώματος για το διασκορπίζοντας άρωμα συστημάτων HVAC
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Μηχανή/Ati αέρα μυρωδιάς μικρής περιοχής - ηλεκτρικός διασκορπιστής μυρωδιάς διάβρωσης για τον έλεγχο οσμών λουτρών
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
220V ηλεκτρικός διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής Niose ελεύθερος με 500ml, 3000 CBM εξοπλισμός μυρωδιάς
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |

