Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ hotel lobby scent diffuser machine ] αγώνας 447 προϊόντα.
500ml Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with German Pump and Timing Function Aroma Diffuser Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής λεωφόρων 4000ml HVAC Aluminnum αγορών με την αντλία της Ιαπωνίας
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
300cbm Hotel Electric Aroma Diffuser, Home Scent Machine με σύστημα HVAC
| Πηγή ενέργειας:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150 ml |
| Τάση (V):: | 12 |
DC12V 300cbm Ξενοδοχείο Ηλεκτρικός Διαχέτης Αρώματος, Οικιακή Μυρωδιά με Σύστημα HVAC
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ML |
| Τάση (β):: | 12 |
Maxair Customized Commercial HVAC Scent System with Silent Operation for Hotel Lobby Aroma Diffusion
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
1000 τετραγωνικά 6W 30ml μυρωδιάς πόδια μηχανών αέρα με την επιτροπή αφής
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Αργιλίου 500ML μυρωδιάς αέρα μηχανών DC12V μέσος διασκορπιστής πετρελαίου αρώματος περιοχής ηλεκτρικός
| Χρώμα:: | πορφυρός |
|---|---|
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 1.5ml/hour |
| Μπουκάλι ξαναγεμισμάτων: | 500ml |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής 300cbm αρώματος ξενοδοχείων Hvac που στέκεται μόνο
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Ικανότητα πετρελαίου:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Τοποθετημένος τοίχος διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου Hvac/ξαναγεμισμένες μηχανές μυρωδιάς Hvac μπουκαλιών 150ml
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Άσπρο μετάλλων 150ml σύστημα μυρωδιάς Hvac τοίχων Mountable με την κλειδαριά χαμηλού θορύβου
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |

