Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser ] αγώνας 368 προϊόντα.
Οδηγημένος οθόνης διασκορπιστής αρώματος αφής ηλεκτρικός εμπορικός, αυτόματος διανομέας μυρωδιάς
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς 200m3 HVAC 250ml Electrichotel
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Bluetooth WIFI 4G APP Control Maxair Επαγγελματικό Ηλεκτρικό Διασκορπιστή μυρωδιών ξενοδοχείου, συσκευή διασκορπιστή μυρωδιών HVAC
| Ικανότητα: | 500 ml |
|---|---|
| Έλεγχος Υγρασίας: | Αγγίξτε Έλεγχος |
| Λειτουργία χρονισμού: | Ναί |
Εφεδρική ασημένια μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων αργιλίου με 350ml για τα καταστήματα
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
110V επαγγελματική ασημένια μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων με Nebulizer ανοξείδωτου
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Επαναληπτικής χρήσεως διασκορπιστής μυρωδιάς HVAC κανένα υπερηχητικό τοποθετημένο τοίχος 1200m3 15W
| Δύναμη (ψ): | 15W |
|---|---|
| Τάση (β): | 12v |
| Εφαρμογή: | εμπορικός |
800ml Capacity 12V Silent Operation Essential Oil Diffuser for Commercial Use with Bluetooth WIFI APP Control
| Ικανότητα: | 800ml |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Εξουσία: | 8W |
Λόμπι ξενοδοχείων διασκορπιστών 500ML 12v 2A HVAC πετρελαίου αρώματος της Shell αργιλίου
| Υγιής όγκος: | < 25dba=""> |
|---|---|
| Ικανότητα: | >200ml |
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
Εμπορικός διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής/ισχυρή αντλία μηχανών μυρωδιάς ξενοδοχείων
| ΟΝΟΜΑ: | Εμπορικός διασκορπιστής μυρωδιάς |
|---|---|
| Χρήση: | μεγάλη περιοχή |
| Τάση:: | 12V2A |

