Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser ] αγώνας 368 προϊόντα.
Professional 5L Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with Timing Function and Adjustable Fragrance Density for Commercial Use
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Προσαρμοσμένος ξενοδοχείων μυρωδιάς διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής αργιλίου HVAC μηχανών ασημένιος
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
ηλεκτρική μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων μηχανών διασκορπιστών 1000m2 HVAC, σιωπηλή λειτουργώντας αντλία
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Έξοχος σιωπηλός ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος αέρα για το σπίτι, γραφείο, τηλεχειρισμός SPA
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
300cbm Hotel Electric Aroma Diffuser, Home Scent Machine με σύστημα HVAC
| Πηγή ενέργειας:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150 ml |
| Τάση (V):: | 12 |
Τοποθετημένο PET διασκορπιστών μυρωδιάς μετάλλων αργιλίου τοίχος μπουκάλι 300m3 μηχανών 250ml
| Υλικό: | aluminum+Metal |
|---|---|
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
DC12V 300cbm Ξενοδοχείο Ηλεκτρικός Διαχέτης Αρώματος, Οικιακή Μυρωδιά με Σύστημα HVAC
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ML |
| Τάση (β):: | 12 |
500ml Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with German Pump and Timing Function Aroma Diffuser Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Χονδρεμπόρος 100% φυσικό φυτικό αδιάβροχο οργανικό άρωμα 1 kg χύδην καθαρό αιθέριο έλαιο για αρωματικό διάχυτο
| Αριθμός EINECS: | 289-995-2 |
|---|---|
| Βαθμός: | Άρωμα Βαθμού Γ |
| πρώτη ύλη: | Ελαιο |
1000 τετραγωνικά φορητοί εμπορικοί αρώματος πόδια παραγωγής διασκορπιστών υψηλοί/διασκορπιστής ανεμιστήρων μυρωδιάς
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |

