Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser ] αγώνας 368 προϊόντα.
Bluetooth άνυδρες ουσιαστικού πετρελαίου αρώματος μηχανές μυρωδιάς αέρα ψεκασμού διασκορπιστών αυτόματες
| Συσκευασία μεταφορών: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Διάσταση: | 163*50*125mm |
| Υλικό: | Aluminum+Metal |
12V Commercial Scent Diffuser with 1 Year Warranty and 100-300CBM Coverage for HVAC Systems
| Ικανότητα: | > 200 mL (>6,76 oz) |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Εξουσία: | 8W |
2025 Νέα Άφιξη Μικρής Περιοχής Αρωματοθεραπεία Χωρίς Νερό Επιτραπέζια Ηλεκτρική Συσκευή Διάχυσης Αρωμάτων Ελαφριά Αθόρυβη Συσκευή Διάχυσης Αρωμάτων
| Ελεγχόμενη από εφαρμογή: | Ναί |
|---|---|
| Ικανότητα: | 101–200 mL |
| Εφαρμογή: | Οικιακό, Εμπορικό, Γκαράζ, RV, Υπαίθριος, SPA, Τουαλέτα, Ξενοδοχείο, Αυτοκίνητο |
Αυτόματος μυρωδιάς διασκορπιστών μηχανών LCD επίδειξης μίνι διασκορπιστής αρώματος αέρα υδρονέφωσης ανεμιστήρων δροσερός
| Ισχύς (W): | 5 |
|---|---|
| Τάση (V): | 12 |
| Εγγύηση: | 1 χρόνος |
2.6L Large Area 3000cbm 220V HVAC Scent System Commercial Scent Diffuser Machine with German Pump
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Υψηλής κάλυψης 500 ml αρωματικός διαχέτης σε μεταλλικό περίβλημα σχεδιασμός για μαύρο / λευκό προσαρμόσιμη επιλογή
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
Αυτόματος διασκορπιστής αρώματος συστημάτων 1ml/H 150ml 200cbm HVAC
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Τάση (β):: | 12 |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
διασκορπιστής αρώματος 1ml/H 5W 200cbm HVAC για το σπίτι
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
3000cbm κεντρική μηχανή διασκορπιστών αρώματος κλιματισμού, μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς 50W HVAC
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Κάλυψη: | 3000CBM |
Commercial HVAC Scent System with 3ml/hour Oil Consumption 3 Years Warranty and Aluminum Shell Aroma Diffuser Machine
| Ικανότητα: | 500mL |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |

