Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser ] αγώνας 368 προϊόντα.
1000 ml χωρητικότητας σιδερένιας σκόνης επικαλυμμένος HVAC αρωματικός διαχέτης με κάλυψη 4000-6000CBM για εμπορική χρήση
| Τύπος: | ΗΛΕΚΤΡΟΣΤΑΤΙΚΟΣ |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000 ml |
| Εξουσία: | 100W |
7 μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων χρονικού ελέγχου ημερών, αναψυκτικό αρώματος αρώματος για τη λεωφόρο αγορών
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Διασκορπιστής DC12V αρώματος πετρελαίου αρώματος Hvac 250ml 200m3
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χρώμα:: | Γραπτός |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
Αυτόματος διασκορπιστής αρώματος μετάλλων 22W 2000m3 500ml Hvac
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Ικανότητα: | 500/1000ml |
| Τάση (β):: | DC12V |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής 300cbm αρώματος ξενοδοχείων Hvac που στέκεται μόνο
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Ικανότητα πετρελαίου:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Αυτόματος διασκορπιστής 1000ml αρώματος μετάλλων Hvac 22W
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Ικανότητα: | 500/1000ml |
| Τάση (β):: | DC12V |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος ξενοδοχείων 8W 300cbm συστημάτων Hvac
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
5L Oil Capacity Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Low Noise <25dba for Large Area Aroma Diffusion
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
Διασκορπιστής αρώματος λόμπι 75W 5000cbm 6.5ml/h HVACcommercial ξενοδοχείων, μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς HVAC
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Ηλεκτρικοί διασκορπιστές αρώματος αργιλίου 17W 1500CBM 12V1A
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |

