Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser ] αγώνας 368 προϊόντα.
130ml εμπορική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς για το δωμάτιο ύπνου τετραγωνικών μέτρων 100
| Τύπος:: | Υγραντής στροφείων δροσερός-υδρονέφωσης |
|---|---|
| Πιστοποίηση:: | CE, RoHS |
| Παραγωγή υδρονέφωσης (γαλόνι/ημέρα):: | 12 |
εμπορικοί διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου αρώματος 12V 1A με τον τηλεχειρισμό για την εγχώρια χρήση
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Προσαρμοσμένος διασκορπιστής πετρελαίου μετάλλων αργιλίου μηχανών αέρα μυρωδιάς αρώματος ξενοδοχείων
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller, διαχύτης αιθέριων ελαίων |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΚΕΝΤΡΙΚΟ, επιτραπέζιο, επιτοίχιο |
| Υλικό: | Aluminum+Metal |
HVAC Scent System with 3000CBM Coverage Noise <40dB and 1-Year Warranty for Commercial Use
| Ικανότητα: | 500 ml (16,91 oz) |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
Ελεγχόμενη από εφαρμογή 2000 CBM κάλυψη HVAC συμβατό μυρωδιά αέρα μηχανή για εμπορικούς χώρους
| Ικανότητα: | > 200 mL |
|---|---|
| Εξουσία: | 30 W |
| Δυναμικό: | 12 V |
Αρωματική μηχανή ελεγχόμενη από εφαρμογή, συμβατή με HVAC, για εμπορική χρήση, με κάλυψη 2000 CBM
| Ικανότητα: | > 200 mL |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο, επικάλυψη σε σκόνη σιδήρου |
| Επίπεδο θορύβου: | 40 dB |
Ηλεκτρικός ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος Promotational, μέταλλο μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς 110v
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
12 τάσης χρυσή μηχανή αρώματος αέρα αργιλίου εμπορική με την επίδειξη κουμπιών LCD αφής
| ΟΝΟΜΑ: | Εμπορική μηχανή αρώματος αέρα |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Μαύρη μηχανή 1000ml αρώματος αέρα μυρωδιάς μετάλλων ηλεκτρική για το διάστημα 1500CBM
| Εφαρμογή:: | Ξενοδοχείο, εμπορικό, οικογένεια |
|---|---|
| App-ελεγχόμενος:: | Ναι |
| Τάση:: | DC12V2A |
Εμπορικό αργίλιο εφεδρικό 3000cbm μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς αντλιών της Γερμανίας
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |

