Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser machine ] αγώνας 292 προϊόντα.
50Ml έξοχη αθόρυβη μηχανή αέρα μυρωδιάς αεραντλιών της Ιαπωνίας με τον τηλεχειρισμό, ζωηρόχρωμο αργίλιο
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Άσπρο μετάλλων 150ml σύστημα μυρωδιάς Hvac τοίχων Mountable με την κλειδαριά χαμηλού θορύβου
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
σιωπηλές λειτουργώντας εμπορικές μηχανές μυρωδιάς 12V 1A για τα καταστήματα εμπορικών σημάτων
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Ελεύθερα ανταλλακτικά |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| App-ελεγχόμενος: | ΝΑΙ |
Χωρίς θόρυβο ασημένια μηχανή αέρα μυρωδιάς, ηλεκτρικός διασκορπιστής Aromatherapy με την επιτροπή αφής
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
500ml Αρωματικό Έλαιο ποιότητας C για αρώματα με παραγωγική ικανότητα 2000 κιλών για μηχανές αρωματισμού και παραγωγή αρωμάτων
| Αριθμός EINECS: | 289-995-2 |
|---|---|
| Βαθμός: | Άρωμα Βαθμού Γ |
| Πρώτη ύλη: | Ελαιο |
500ml Peculiar Smell Decomposition Fragrance Oil Made in China for Aroma Machines and Perfume Making
| Αριθμός EINECS: | 289-995-2 |
|---|---|
| Βαθμός: | Άρωμα Βαθμού Γ |
| Πρώτη ύλη: | Ελαιο |
1000 τετραγωνικά 6W 30ml μυρωδιάς πόδια μηχανών αέρα με την επιτροπή αφής
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Τοποθετημένο τοίχος σύστημα 1000 μυρωδιάς HVAC τετράγωνο. Πόδ. άσπρο χρώμα περιοχής κάλυψης
| Color: | White |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Coverage Area: | 1000 Sq. Ft. |
HVAC διανομέας αναψυκτικών αέρα αργιλίου με την ψηφιακή επίδειξη και το χρόνο προγραμματίσημο 3000CBM
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Αναψυκτικό αέρα μυρωδιάς επίδειξης 300cbm αργιλίου LCD
| Χρώμα:: | Μπλε/Ασημί |
|---|---|
| Υλικό:: | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba |

