Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 150ml scent air machine ] αγώνας 101 προϊόντα.
Μίνι 150ml 300cbm γραφείων μηχανή αέρα μυρωδιάς λουτρών
| Τύπος: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/λευκό |
| εγκατάσταση: | Φορητός, τοίχος mountable |
Φορητή ηλεκτρική πλαστική μηχανή αέρα μυρωδιάς με τον επιλέξιμο διασκορπιστή μυρωδιάς λουτρών εργάσιμης μέρας
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Εγκατάσταση: | Φορητός, τοίχος mountable |
Φορητή μηχανή 12V1A αέρα μυρωδιάς 8W 300Cbm πλαστική
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Θόρυβος: | < 30dba=""> |
| Κάλυψη: | 1000 τετραγωνικά πόδια |
300cbm ξενοδοχείο αρωματικό διαχέτη, 150ml πετρελαϊκή χωρητικότητα αρωματικό διαχέτη μηχανή
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ML |
| Τάση (β):: | 12 |
Ασημένια ηλεκτρική κεντρική μηχανή αέρα μυρωδιάς κλιματισμού με το μπουκάλι πετρελαίου 150ml για το σπίτι
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
110V ασημένια μηχανή αέρα μυρωδιάς ξενοδοχείων 150ml επαγγελματική για μικρό διαστημικό 600cbm
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Ασημένιο 110V ηλεκτρικό κεντρικό κλιματισμού αναψυκτικό αέρα καφέ Scented για τα καταστήματα
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
12V DC Silent HVAC Scent Diffuser Machine with 150ml Oil Capacity and 1ml/Hour Consumption
| Αριθμό μοντέλου: | MX-603 |
|---|---|
| Δυναμικό: | DC12V |
| Εξουσία: | 6W |
Μηχανή/Ati αέρα μυρωδιάς μικρής περιοχής - ηλεκτρικός διασκορπιστής μυρωδιάς διάβρωσης για τον έλεγχο οσμών λουτρών
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς 200m3 HVAC 250ml Electrichotel
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |

