Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 150ml scent air machine ] αγώνας 102 προϊόντα.
DC12V 300cbm Ξενοδοχείο Ηλεκτρικός Διαχέτης Αρώματος, Οικιακή Μυρωδιά με Σύστημα HVAC
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ML |
| Τάση (β):: | 12 |
μηχανή αρώματος λουτρών 8W 12V1A 300CBM για τον έλεγχο οσμών
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/λευκό |
| εγκατάσταση: | Φορητός, τοίχος mountable |
Άσπρο μετάλλων σύστημα παράδοσης μυρωδιάς Hvac τοίχων mountable με την κλειδαριά και το ξαναγεμισμένο μπουκάλι πετρελαίου
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Μόνος επαναληπτικής χρήσεως διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής στάσεων με τον ανεμιστήρα και την κλειδαριά
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Για επαγγελματική χρήση χαρούμενο άρωμα διασκορπιστών αέρα Hvac μυρωδιάς Eco φιλικό με τον τηλεχειρισμό
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE, RoHS |
| Έξοδος ομίχλης (γαλόνι / ημέρα): | 12 |
150ml αυτόματη μηχανή διασκορπιστών αρώματος υπηρεσιών HVAC cOem για το νοσοκομείο
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
150ml cOem υπηρεσιών άσπρος διασκορπιστής αρώματος μετάλλων HVAC αυτόματος
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| ικανότητα πετρελαίου:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
1000 αυτόνομη 100ml μηχανή αρώματος αέρα μπουκαλιών γυαλιού Sqft με την επίδειξη κουμπιών LCD αφής
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Αυτόματος διανομέας αναψυκτικών αέρα μετάλλων παλτών σκονών για τη μικρή περιοχή
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Αυτόνομος διασκορπιστής αρώματος 150ml εμπορικός HVAC ηλεκτρικός για μικρό διαστημικό 600cbm
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |

