Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 150ml scent air machine ] αγώνας 102 προϊόντα.
μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς 200m3 HVAC 250ml Electrichotel
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ξενοδοχείων 8W HVAC 200m3 250ml
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Εμπορική μηχανή αέρα μυρωδιάς αργιλίου με την επίδειξη κουμπιών LCD αφής
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Σιωπηλή ασημένια μηχανή αέρα μυρωδιάς αργιλίου εμπορική με τον έλεγχο πυκνότητας
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Scented μηχανή 300m3 διασκορπιστών πετρελαίου λουτρών 8W 150ml ξενοδοχείων
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Θόρυβος: | <30dba> |
| Κάλυψη: | 1000 τετραγωνικά πόδια |
Μηχανή διάχυσης αρωμάτων ανοδιωμένου αλουμινίου Πάνελ LED 250ml 200cbm Μηχανή οικιακής μυρωδιάς
| Πηγή ενέργειας:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150 ml |
| Τάση (V):: | 12 |
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς 15W 600 Cbm, μηχανή διασκορπιστών αρώματος που συνδέεται με HVAC
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Προσαρμοσμένο σύστημα παράδοσης μυρωδιάς κλιματισμού χρώματος ηλεκτρικό κεντρικό για το γραφείο
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
UL ο προσαρμοστής UV τελειώνει την πλαστική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς για τις μικρές λιανικές εξόδους
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
Άσπρη πλαστική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ελέγχου οσμών αεραντλιών της Ιαπωνίας Nidec
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |

