Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 150ml scent air machine ] αγώνας 102 προϊόντα.
150ml washroom Plastic Automatic Fragrance Diffuser Machine With timer and inside fan for odor control
| ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Ισχύς:: | 8W |
Άσπρος πλαστικός ηλεκτρικός Aromatherapy 150ml PET διασκορπιστής μπουκαλιών 300m3 με τον προσαρμοστή 12V
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
100 άσπρη πλαστική 12V εμπορική μηχανή μυρωδιάς τετραγωνικών μέτρων με την αεραντλία Nidec Ιαπωνία για το λουτρό, νοσοκομείο
| Αεραντλία:: | Ιαπωνικό εμπορικό σήμα Nidec |
|---|---|
| Εγκατάσταση:: | Φορητός/τοίχος που τοποθετείται |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
Διασκορπιστής μυρωδιάς διάχυσης 8W 12V1A 300 Cbm Hvac κρύου αέρα
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
Άσπρη πλαστική μηχανή μυρωδιάς τοίχων mountable ηλεκτρική με το υγρό ελέγχου οσμών για την τουαλέτα
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
100m2 άσπρος πλαστικός ηλεκτρικός διανομέας αναψυκτικών αέρα δωματίων με τη ρύθμιση εργάσιμης μέρας
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
Ο επαγγελματικός Deodorizer αέρα ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος UV τελειώνει το πλαστικό
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
Washroom πλαστική αυτόματη μηχανή διανομέων αναψυκτικών αέρα με τον ανεμιστήρα χρονομέτρων και εσωτερικών
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
Έλεγχος PCB διασκορπιστών αρώματος αρώματος 500CBM 8w 250ml HVAC
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Τάση (β):: | 12 |
| Δύναμη (ψ):: | 8 |
150Ml μίνι διασκορπιστές Aromatherapy μετάλλων με τη μακράς διαρκείας αεραντλία, μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |

