Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 150ml scent air machine ] αγώνας 102 προϊόντα.
Μαύρα 1000 τετραγωνικά μικρής περιοχής HVAC πόδια διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου με τη ρύθμιση εργάσιμης μέρας
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος ξενοδοχείων 8W 300cbm συστημάτων Hvac
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Διασκορπιστής DC12V αρώματος πετρελαίου αρώματος Hvac 250ml 200m3
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χρώμα:: | Γραπτός |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής 300cbm αρώματος ξενοδοχείων Hvac που στέκεται μόνο
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Ικανότητα πετρελαίου:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Τοίχος - mountable HVAC αρώματος ηλεκτρική μηχανή διασκορπιστών αρώματος μετάλλων διασκορπιστών μαύρη
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
220V ηλεκτρικός φορητός μαύρος aromatherapy διασκορπιστής δωματίων με το σύστημα HVAC για 100m2
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Ηλεκτρικός διαχέτης αρωμαθεραπείας μπάνιου
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δυναμικό:: | DC12V1A |
| Εξουσία:: | 8W |
Πλαστικός διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου 3W 250ml 100m2 για την τουαλέτα
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 3W |
Ηλεκτρικός Aromatherapy της PET διασκορπιστής μπουκαλιών 3W 250ml 300m3
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 3W |
διασκορπιστής αρώματος 1ml/H 5W 200cbm HVAC για το σπίτι
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |

