Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ air scent diffuser ] αγώνας 664 προϊόντα.
5000 τετραγωνικά ανεμιστήρων μυρωδιάς διασκορπιστών ηλεκτρικών πόδια διασκορπιστών αρώματος, ξαναγεμισμένο 500ml μπουκάλι
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | DC12V2A |
Σύστημα αέρα μυρωδιάς μπουκαλιών HVAC 1000ml, ηλεκτρικός διασκορπιστής μυρωδιάς αρώματος για το λόμπι ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση (β):: | 220/110 |
Μαύρος διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής μετάλλων με το Mountable διασκορπιστή 1000ml μυρωδιάς Hvac χρονομέτρων/τοίχων
| Υλικό:: | Μέταλλο σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση (β):: | 110v/220v |
ο ασημένιος αυτόνομος ηλεκτρικός διασκορπιστής μυρωδιάς 100Ml 12v με τον τηλεχειρισμό για το λιανοπωλητή ψωνίζει
| Υλικό: | αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημί, Μαύρο, Glod, Μπλε |
| Αντλία αέρα: | Nidec από την Ιαπωνία / 8000 ώρες διάρκεια ζωής |
130ml εμπορική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς για το δωμάτιο ύπνου τετραγωνικών μέτρων 100
| Τύπος:: | Υγραντής στροφείων δροσερός-υδρονέφωσης |
|---|---|
| Πιστοποίηση:: | CE, RoHS |
| Παραγωγή υδρονέφωσης (γαλόνι/ημέρα):: | 12 |
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς κουμπιών 6W 130ml 300cbm αφής αργιλίου
| Χρώμα:: | Glod/ασήμι/μπλε |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
Smart APP Controlled 2000ml Capacity HVAC Scent Diffuser with 3000CBM Coverage and 50W Power
| Ικανότητα: | 500ml-2,6λ |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
50W Power HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Stainless Steel Diffusers for Commercial Use
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Επίπεδο θορύβου: | < 32dba |
HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle, 20,000 Hours Lifespan Pump, and Cold-air Diffusion Aroma Diffuser Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
3000cbm Coverage HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Diffusers for HVAC System
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Επίπεδο θορύβου: | < 32dba |

