Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ air scent diffuser ] αγώνας 664 προϊόντα.
5000CBM αυτόνομοι μαύροι διασκορπιστές αέρα μετάλλων hvac για το λόμπι ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Δύναμη:: | 31W |
Έξοχα ακροφύσια και χρονόμετρο συστημάτων μυρωδιάς δύναμης 5000CMB Hvac αυτόνομα δύο εξωτερικά
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Νανοτεχνολογίας τοποθετημένη τοίχος μηχανή εφεδρικό 15W διασκορπιστών μυρωδιάς μετάλλων έξοχη
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
Έξοχος διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής μετάλλων τοίχων νανοτεχνολογίας mountablle με 500ml
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
Επιλογή τηλεχειρισμού μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς συστημάτων Diffussion μυρωδιάς με τον ανεμιστήρα άμεσο
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
Βιομηχανική μηχανή μυρωδιάς αέρα μηχανών 5000cbm διασκορπιστών μυρωδιάς αρώματος Automization
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
10M μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς τηλεχειρισμού 300CFM 130ml 5W
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/3000 ώρες |
διασκορπιστής μυρωδιάς αργιλίου 130ml 300CFM 200m3 για το γραφείο
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Τάση: | DC12V1A |
75W διασκορπιστής μυρωδιάς αργιλίου 6.5ml/h 5000CMB HVAC
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Δύναμη: | 75W |
Λευκός AC Powered HVAC Scent Diffuser 130ml Χωρητικότητα για αιθέριο έλαιο
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |

