Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ ac dc scent diffuser machine ] αγώνας 21 προϊόντα.
Παροχή ΣΥΝΕΧΟΎΣ ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος διασκορπιστών αρώματος αέρα Aromatherapy Υπουργείων Εσωτερικών
| Timer Setting: | 1H/3H/6H/ON |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Working Time: | About 10 Hours |
5W ξενοδοχείο μυρωδιά μηχανή 120ml χωρητικότητα 800-1000sq.Ft Περιοχή κάλυψης
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
|---|---|
| Βάρος: | 1,8 κιλά |
| Μέγεθος: | 71*45*38cm |
Διαφημιστικός φορέας LCD και Sanitizer χεριών αφής ελεύθεροι αυτόματοι διανομέας και διασκορπιστής μυρωδιάς
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
Μόνο Sanitizer χεριών επίδειξης διαφήμισης Mionitor στάσεων 21,5 ίντσας και ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης διασκορπιστών μυρωδιάς
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
5 Ομάδες Χρονοδιακόπτης Ρυθμίσεις Ξενοδοχείο Μυρωτή μηχανή, 120 ml Μυρωτική χωρητικότητα Αερο αρωματική μηχανή
| Μέγεθος: | 71*45*38cm |
|---|---|
| Εργασιακό χρόνο: | 5 Ομάδες Ρυθμιστής ρυθμίσεων |
| Βάρος: | 1,8 κιλά |
Μηχανή μυρωδιού αλουμινίου, διαχέτης αρωματικού ελαίου με ρύθμιση χρονοδιακόπτη 1H / 3H / 6H / ON
| Κατανάλωση ενέργειας: | 5W |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Δυνατότητα μυρωδιού: | 120 ml |
Διαφημιστικό Mionitor ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης μηχανών μυρωδιάς επίδειξης ηλεκτρικό
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
|---|---|
| εγκατάσταση: | Ο τοίχος Mountable, στέκεται μόνο |
| Μέγεθος οθόνης: | Οθόνη 21,5 οδηγήσεων ίντσας |
Όγκος ψεκασμού ικανότητας 25-50ml/h αναψυκτικών 10ml αέρα τηλεχειρισμού ABS PP
| Voltage: | 110V-220V |
|---|---|
| Power Supply: | AC/DC |
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
Αρωματικά ουσιαστικά πετρέλαια Aromatherapy μικρής περιοχής αργιλίου 12V για το γραφείο, SPA, σπίτι
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Έξυπνη ψηφιακή επίδειξη που διαφημίζει τον αυτόματο διανομέα Sanitiser χεριών
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
|---|---|
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
| εγκατάσταση: | Ο τοίχος Mountable, στέκεται μόνο |

