Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ ac dc scent diffuser machine ] αγώνας 21 προϊόντα.
μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ικανότητας 2W 10ml με την παροχή ΣΥΝΕΧΟΎΣ ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
|---|---|
| Power Consumption: | 2W |
| Material: | ABS+PP |
Ηλεκτρική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ΣΥΝΕΧΟΎΣ δύναμης εναλλασσόμενου ρεύματος με 12 μήνες εξουσιοδότησης
| Power Consumption: | 2W |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Coverage Area: | 200-300sq.ft |
Μηχανή διαχέτριας αρωμάτων 12V Διαμόρφωση αλουμινίου Εντολή μυρωδιά 1ml/h Όγκος ψεκασμού
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Ονομασία του προϊόντος: | Μηχάνημα διάχυσης αρωμάτων |
Μακράς διαρκείας μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ABS PP με τον όγκο ψεκασμού 25-50ml/H
| Scent Capacity: | 10ml |
|---|---|
| Spray Volume: | 25-50ml/h |
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
1 ml/h Μηχανή διάχυσης μυρωδιών Χαμηλό επίπεδο θορύβου 25dB 5 ομάδες Ρυθμιστής χρόνου
| Όγκος ψεκασμού: | 1ml/H |
|---|---|
| Εργασιακό χρόνο: | 5 Ομάδες Ρυθμιστής ρυθμίσεων |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
Αυτόματη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς και ψηφιακές οθόνες επίδειξης διαφήμισης
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
Τοποθετημένος τοίχος διαφημιστικός φορέας μηχανών LCD διασκορπιστών μυρωδιάς και Sanitizer χεριών αφής ελεύθερος αυτόματος διανομέας
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
Ψηφιακή μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς συστημάτων σηματοδότησης που διαφημίζει Sanitizer χεριών επίδειξης Mionitor
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
|---|---|
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
| εγκατάσταση: | Ο τοίχος Mountable, στέκεται μόνο |
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ασφάλειας που διαφημίζει Sanitizer χεριών επίδειξης Mionitor
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
Να τοποθετήσει τη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς/Sanitizer χεριών επίδειξης διαφήμισης Mionitor το ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |

