Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 1500cbm hotel lobby aroma diffuser ] αγώνας 37 προϊόντα.
Διασκορπιστής 12V2A αρώματος λόμπι ξενοδοχείων μετάλλων 22W 1500CBM
| Τάση:: | DC12V2A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 22W |
| Θόρυβος:: | < 35dba=""> |
Custom 500ML 12V 2A Aluminium Hotel Lobby Aroma Diffuser Home Scent Machine
| Χρώμα: | Μαύρο ασήμι |
|---|---|
| υλικό: | Ποτήρι |
| Εγκατάσταση: | Συνδέστε κλιματισμό ή εξωτερικό |
Μεγάλος διασκορπιστής 22W αρώματος μηχανών μυρωδιάς λόμπι ξενοδοχείων κάλυψης με τον ανεμιστήρα
| Κάλυψη: | 1500CBM/500SQ M |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 χρόνος |
| Τάση:: | DC12V2A |
Μόνος διασκορπιστής αρώματος μυρωδιάς ξενοδοχείων 22W 1500cbm 500ml στάσεων
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αέρα |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V2A |
| Δύναμη:: | 22W |
Ηλεκτρικοί διασκορπιστές αρώματος αργιλίου 17W 1500CBM 12V1A
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
διασκορπιστής αρώματος αέρα 22W 500ml 1500cbm για τη μέση περιοχή
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αέρα |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V2A |
| Δύναμη:: | 22W |
Χτισμένος στον ανεμιστήρα 5000sq. Διασκορπιστής αρώματος αέρα FT 0.5L
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αέρα |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V2A |
| Δύναμη:: | 22W |
Αθόρυβη αλλά μεγάλη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς λόμπι ξενοδοχείων κάλυψης με τον ενσωματωμένο ανεμιστήρα για το διάστημα 1500CBM
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | DC12V2A |
1500cbm αυτόνομος διασκορπιστής 0.5L μυρωδιάς HVAC με τον ανεμιστήρα
| Όνομα: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς |
|---|---|
| Ικανότητα: | 0.5L |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
μηχανή διασκορπιστών αρώματος 1500cbm 500ml 22W 4.0ml/H
| Τάση:: | DC12V2A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 22W |
| Θόρυβος:: | < 35dba=""> |

