Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 1500cbm hotel lobby aroma diffuser ] αγώνας 37 προϊόντα.
12V αυτόνομος χαμηλού θορύβου διασκορπιστής αρώματος αέρα με τον ενσωματωμένο ανεμιστήρα
| Τάση:: | DC12V2A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 22W |
| Θόρυβος:: | < 35dba=""> |
Νέα μηχανή μυρωδιάς λόμπι ξενοδοχείων αρώματος άφιξης ιδιωτική πρότυπη 500ml μαύρη ισχυρή
| Τάση:: | DC12V2A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 22w |
| Θόρυβος:: | < 35dba=""> |
Αρώματος διασκορπιστών εμπορικό μυρωδιάς μηχανών σύστημα μάρκετινγκ λόμπι ξενοδοχείων στάσεων μόνο
| Ικανότητα (CFM): | 1000 |
|---|---|
| Τύπος:: | Ιονιστής αέρα |
| Τάση:: | DC12V2A |
Φορητός διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου αρώματος 22W 1500CBM 500ml
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αέρα |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V2A |
| Δύναμη:: | 22W |
Μηχανή αέρα μυρωδιάς πετρελαίου 4ml/H 1500cbm λόμπι ξενοδοχείων
| ΟΝΟΜΑ: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Υλικό:: | γυαλί |
Μηχανή διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου λόμπι 1500CBM 22W 500ml ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | DC12V2A |
Εφεδρική αθόρυβη μεγάλη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς λόμπι ξενοδοχείων κάλυψης για το διάστημα 1500CBM
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | DC12V2A |
Μαύρη μηχανή 1000ml αρώματος αέρα μυρωδιάς μετάλλων ηλεκτρική για το διάστημα 1500CBM
| Εφαρμογή:: | Ξενοδοχείο, εμπορικό, οικογένεια |
|---|---|
| App-ελεγχόμενος:: | Ναι |
| Τάση:: | DC12V2A |
1500CBM μόνο σύστημα ελέγχου μυρωδιών μηχανών διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου μυρωδιάς κάλυψης
| Εφαρμογή:: | Ξενοδοχείο, εμπορικό, οικογένεια |
|---|---|
| Χρώμα:: | Μαύρος |
| Τάση:: | DC12V2A |
1500m3 διασκορπιστής 12V 2A αρώματος αρώματος κάλυψης HVAC
| Χρώμα:: | Μαύρο ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Ποτήρι |
| Θόρυβος:: | < 30dba |

