Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 1000 square ft aroma air diffuser ] αγώνας 124 προϊόντα.
5W 150ml 1000 τετραγωνικός διασκορπιστής αέρα αρώματος ποδιών για το μάρκετινγκ μυρωδιάς
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση: | 12V |
διασκορπιστής αέρα αρώματος 8W 150ml 300CBM για το μάρκετινγκ μυρωδιάς
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χρώμα:: | Γραπτός |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
1000 τετραγωνικά 6W PET μπουκαλιών 130ml πόδια διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου για το σπίτι
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Άσπρος και μαύρος μετάλλων HVAC διασκορπιστής αρώματος αέρα τοίχων moutable για τη μικρή περιοχή 100m2
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Αργίλιο 1000 τετραγωνική μηχανή μυρωδιάς αέρα FT 6W 130Ml
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Έλεγχος PCB διασκορπιστών αρώματος αρώματος 500CBM 8w 250ml HVAC
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Τάση (β):: | 12 |
| Δύναμη (ψ):: | 8 |
διασκορπιστής μυρωδιάς διάχυσης αέρα 150ml 8W 300cbm για τον έλεγχο οσμών
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Κάλυψη: | 1000 τετραγωνικά πόδια |
1000 τετραγωνικά 6W 30ml μυρωδιάς πόδια μηχανών αέρα με την επιτροπή αφής
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος τετραγωνικών μέτρων λεωφόρων αγορών με το εξωτερικά ακροφύσιο και το χρονόμετρο
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Τοίχος - mountable HVAC αρώματος ηλεκτρική μηχανή διασκορπιστών αρώματος μετάλλων διασκορπιστών μαύρη
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |

