Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 1000 square ft aroma air diffuser ] αγώνας 124 προϊόντα.
Η αθόρυβη ηλεκτρική μηχανή μυρωδιάς, στέκεται το μόνο διασκορπιστή εγχώριου ουσιαστικού πετρελαίου
| Τύπος:: | Υγραντής στροφείων δροσερός-υδρονέφωσης |
|---|---|
| Πιστοποίηση:: | CE, RoHS |
| Παραγωγή υδρονέφωσης (γαλόνι/ημέρα):: | 12 |
Ζωηρόχρωμο αργίλιο 1000 τετραγωνικά ξενοδοχείων μυρωδιάς μηχανών 100ml πόδια μπουκαλιών γυαλιού με το χρονόμετρο
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
1000 CBM μηχανή αέρα μυρωδιάς ελέγχου υπολογιστών με την εισαγόμενη αντλία και μεταβλητό πετρέλαιο για τα καταστήματα
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Αυτόματο σύστημα μυρωδιάς Hvac αργιλίου αέρα 110V ψεκασμού με το ακροφύσιο ανοξείδωτου
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Ο ηλεκτρικός τοίχος τοποθέτησε το σύστημα μυρωδιάς 150ml Hvac με την κλειδαριά, άσπρο μέταλλο σκονών
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής 300cbm αρώματος ξενοδοχείων Hvac που στέκεται μόνο
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Ικανότητα πετρελαίου:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος ξενοδοχείων 8W 300cbm συστημάτων Hvac
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
300cbm Hotel Electric Aroma Diffuser, Home Scent Machine με σύστημα HVAC
| Πηγή ενέργειας:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150 ml |
| Τάση (V):: | 12 |
DC12V 300cbm Ξενοδοχείο Ηλεκτρικός Διαχέτης Αρώματος, Οικιακή Μυρωδιά με Σύστημα HVAC
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ML |
| Τάση (β):: | 12 |
300cbm ξενοδοχείο αρωματικό διαχέτη, 150ml πετρελαϊκή χωρητικότητα αρωματικό διαχέτη μηχανή
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ML |
| Τάση (β):: | 12 |

