Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 1000 square ft aroma air diffuser ] αγώνας 124 προϊόντα.
1000 τετραγωνικά φορητοί εμπορικοί αρώματος πόδια παραγωγής διασκορπιστών υψηλοί/διασκορπιστής ανεμιστήρων μυρωδιάς
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
150ml αυτόματος διασκορπιστής Machine110V/220V μυρωδιάς αργιλίου ικανότητας πετρελαίου για το σύστημα ελέγχου μυρωδιών με ανοξείδωτο
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
110V ασημένια μηχανή αέρα μυρωδιάς ξενοδοχείων 150ml επαγγελματική για μικρό διαστημικό 600cbm
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
ΔΙΔΥΜΗ μηχανή 500ml αέρα μυρωδιάς μετάλλων διάχυσης κρύου αέρα αντλιών για την περιοχή τετραγωνικών μέτρων 200
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| Εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
τετραγωνικών μέτρων 1000 υψηλός διασκορπιστής μυρωδιάς παραγωγής ζωηρόχρωμος επαγγελματικός με την αεραντλία
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Πλήρως εφοδιασμένα άσπρα μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων μετάλλων/αναψυκτικό αέρα αρώματος
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
Επαγγελματική χωρίς θόρυβο μηχανή διασκορπιστών αρώματος μυρωδιάς για 1000 τετραγωνικό μέτρο
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Αυτόματος διασκορπιστής αρώματος δωματίων τηλεχειρισμού για το σπίτι, την αντλία της Ιαπωνίας και τον ψεκαστήρα
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
130ML ασημένιος αυτόνομος ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος δωματίων με τον τηλεχειρισμό για το σπίτι
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
130ML κόκκινος φορητός ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος δωματίων με την εγχώρια χρήση τηλεχειρισμού
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |

